Gigabyte vs MSI

Yuccel

Femtopat
Daha fazla  
Hazır sistem alacağım ancak Gigabyte mı daha iyi yoksa MSI mı daha iyi kullanış ve performans açısından?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aldığım her MSI ürün sonuna kadar değdiğini hissettirdi bana şimdiye kadar. Piyasanın en köklü markalarındandır zaten. Teknik servisleri olsun kullanımı olsun kalitesini hissettiriyor her zaman. Gigabyte de kötü marka değildir asla ancak MSI bir başkadır.

Aldığım her MSI ürün sonuna kadar değdiğini hissettirdi bana şimdiye kadar. Piyasanın en köklü markalarındandır zaten. Teknik servisleri olsun kullanımı olsun kalitesini hissettiriyor her zaman. Gigabyte de kötü marka değildir asla ancak MSI bir başkadır.
Benimkisi ise ısınıp ısınıp durdu.

Nasıl daha iyi? Herkes MSI Mech ve Ventus'un ne kadar ısındığını biliyor, Gaming Trio'lar ise pahalı, anakartta Gigabyte daha F/P, PSU konusunda bir Gigabyte kötü.

Hocam MSI varken gidip de Gigabyte tercih etmem herkes biliyor MSI nasıl bir marka olduğunu. Zaten konu sahibi arkadaşa sistemleri atmasını rica ettim model olarak bakmak için.

Hocam MSI varken gidip de Gigabyte tercih etmem herkes biliyor MSI nasıl bir marka olduğunu. Zaten konu sahibi arkadaşa sistemleri atmasını rica ettim model olarak bakmak için.
Arkadaş net birsey dememiş ben genel olarak cevapladım zaten, bana yok GİGABYTE EAGLE VS MSI VENTUS gibi bir soru sormadı genelleme ile cevapladım.
Şuna bakmani tavsiye ederim daha 4060 Tİ'yi bile düzgün soğutmayan model yapmışlar .

Sıralama yapacak olursak ASUS > Gigabyte > MSI
Kendi içlerinde sıralama yapalım ROG > TUF, Aorus > Aero MSI yerine ASUS ve Gigabyte şiddetle öneririm bahsedilen tüm premium özellikleri bu 2 marka daha iyi veriyor MSI'dan.

Geri
Yukarı