Gigabyte vs Patriot brust vs Apacer SSD

Hangi SSD ?

• Apacer Panther 240 GB

Oy: 3 15,0%
  • Gigabyte 240 GB

Oy: 3 15,0%
  • Patriot Brust 240 GB

Oy: 14 70,0%

• Oy verenlerin toplamı
    20

Eiesenhower

Hectopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar bir gündür araştırıyorum. Patriot brust alayım diyorum, Crystal değerleri düşük çıkma sorunu var son zamanlarda şikayetler artmış, Gigabyte alayım diyorum sağlık sorunları yaşayanlar var, apacer alayım diyorum bu sefer her seferinde apacer önerenler “alırsan iyi ama daha iyileri var.” Ya da “ Patriot Burst al.” Gibi yorumlar yapıyor. Tamamen kararsız kaldım. Bütçe 250-280. özellikle uzun kullanım sonucu sağlık ve okuma-yazma hızlarından memnun kalanların yorumlarını bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bir gündür araştırıyorum. Patriot brust alayım diyorum, Crystal değerleri düşük çıkma sorunu var son zamanlarda şikayetler artmış, Gigabyte alayım diyorum sağlık sorunları yaşayanlar var, apacer alayım diyorum bu sefer her seferinde apacer önerenler “alırsan iyi ama daha iyileri var.” Ya da “ Patriot Burst al.” Gibi yorumlar yapıyor. Tamamen kararsız kaldım. Bütçe 250-280. özellikle uzun kullanım sonucu sağlık ve okuma-yazma hızlarından memnun kalanların yorumlarını bekliyorum.
Patriot burst veya apacer alın hocam. 2'side üzmez.

Gigabyte 120 GB modelini kullanıyorum. 46 gün geçmiş.

Not: 1 TB veri yazılmış.

120GB.png

Başka programlar ne diyor sağlık hakkında ? Çok tuhaf. Sabah sordum herkes önerdi biraz araştırınca böyle sorunlar olduğunu gördüm. Kronik bir soruna benziyor.
Ben de düşünüyordum ve ben de şaşırdım sağlığının düşmesine. Gigabyte SSD içinde önbellek bulunmadığı için ömrü daha kısaymış gibi şeyler duydum. Patriot içinde küçük de olsa 32 MB bulunuyormuş.

Geri
Yukarı