Gigabyte Z370 Ultra Gaming Windows 7 Kurulum Sorunu

chkjjzz

Hectopat
İyi forumlar arkadaşlar. Windows 10 kullanıcısıyım fakat özel bir durumdan dolayı Windows 7 kurmam gerekiyor. Fakat ne yaptıysam başarılı olamadım. Anakartımın sitesinden Windows 7 kurulum yardımcısı ile denememe rağmen sonuç alamadım. Partition kısmını görmüyordu. Ardından UEFI Windows 7 kurmaya çalıştım. Kurulum sağlıklı bir şekilde bitti. Bu sefer de ilk açılış ekranında sürekli mavi ekran ile karşılaştım. Ekran çok çabuk geçtiği için hatanın ne olduğunu bilmiyorum. Lütfen 7 kullanma yada ona benzer yorumlar yapma zahmetinde bulunmayın. Sorununun çözümünü bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa minnettar kalırım. Sistemim;

• Z370 Ultra Gaming
  • 8600K İşlemci
  • 16 GB RAM
  • 120 GB SSD
  • GTX 1080 Ekran kartı

Son düzenleyen: Moderatör:
Güncel bir sistem kullandığınız için sürücü uyuşmazlık sorunu yaşıyorsunuz çok büyük ihtimalle.
Mecburen Windows 10 kullanmak zorundasınız.

Ben o mavi ekran veren işletim sistemini sıfırladım.. Başka denemelerde bulunduğum için. Şu an ne yapmalıyım onuda bilmiyorum. Gigabyte ile iletişime nasıl geçebilirim bilginiz var mı ?

Windows 10'un içinde Windows 7 çalıştırmanın bir yöntemi var mı? Hani macOS'ta Windows çalıştırılıyor ondan sordum. Eğer varsa sorunun üstesinde bu şekilde gelebilirsin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı