Gigabyte Z690 Aorus Master Anakart Göründü

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
H410 Anakartlar

Intel’in Z690 yonga setine dayanan ve DDR5 bellek desteği sunan Aorus Master, üst segment 12. nesil işlemciler için geliyor. Gigabyte’ın henüz duyurulmamış Z690 Aorus Master anakartının görüntüsü sızdırıldı. Z690 Aorus Master, Z590 varyantının halefi olacak ve Intel’in 12. nesil Alder Lake platformuna destek sunacak. Aorus anakartlarda genelde turuncu ve gümüş renkli bir tema tercih ediliyordu. […]

Devamı: Gigabyte Z690 Aorus Master Anakart Göründü
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

MSI, yine A-Pro serisine önem verirse DDR5 sistem toplamak isteyenleri yöneltiriz. Yoksa bunlar Ultra High-End sistemler için...
Z590-A-PRO oldukça güzeldi yine aynı şekilde gerekli önem verilirse çok iyi olur. Ben en çok şuanda Gigabyte Aorus Elite AX ve MSI Tomahawk modellerini merak ediyorum.

Z590-A-PRO oldukça güzeldi yine aynı şekilde gerekli önem verilirse çok iyi olur. Ben en çok şuanda Gigabyte Aorus Elite AX ve MSI Tomahawk modellerini merak ediyorum.
Aynen. B550 tarafında da çok güzeldi. Hoş ASUS'ta o aralığı TUF ile dolduruyor ama TR fiyatları saçma oluyor. Tomahawk gene F/P olarak herkese yetecektir. Zaten Godlike, Unify, Rog Strix gibi modellere değinmiyorum. 😅

Geri
Yukarı