GigaFiber kutusunda sinyal yok

roset

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba öncelikle TurkNet GigaFiber kurulum ekipleri 30 Temmuz 2022'de geldi sinyal yok sorunu ile karşılaştık. Ekiplerin gelip problemi düzelticeğini söylediler fakat hiçbir şekilde ekipler gelmedi. Kimseye ulaşamıyorum hiç kimse ilgilenmiyor destek kaydı açtım otomatik mesaj verip duruyorlar. Yan binadaki arkadaşa kurdular fakat bizde yok. Yardımcı olabilir misiniz bana @500498 @TurkNet Destek Ayşegül @TurkNet Destek Tutku

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba öncelikle TurkNet GigaFiber kurulum ekipleri 30 Temmuz 2022'de geldi sinyal yok sorunu ile karşılaştık. Ekiplerin gelip problemi düzelticeğini söylediler fakat hiçbir şekilde ekipler gelmedi. Kimseye ulaşamıyorum hiç kimse ilgilenmiyor destek kaydı açtım otomatik mesaj verip duruyorlar. Yan binadaki arkadaşa kurdular fakat bizde yok. Yardımcı olabilir misiniz bana @500498 @TurkNet Destek Ayşegül @TurkNet Destek Tutku
Merhaba, destek kaydı numaranızı gönderir misiniz? Size yardımcı olmak isterim.

Merhaba, hafta sonu olması nedeniyle şu anda bir geri dönüş olmadı ama bilgi aldığımız zaman sizinle paylaşacağız.
Peki teşekkür ederim iyi haberlerinizi bekliyorum

Merhaba, hafta sonu olması nedeniyle şu anda bir geri dönüş olmadı ama bilgi aldığımız zaman sizinle paylaşacağız.

Merhaba herhangi bi gelişme yokmu çok süre geçti aradan 30 hazirandan beri bekliyorum bir türlü ekipler gelip gigafiber sinyal sorununu halledemedi elim ayağım bağlandı heryere soruyorum kimse net cevap veremiyor lütfen artık şu sorun halledilsin

@TurkNet Destek Ayşegül @500498 @500498

Son düzenleme:

Geri
Yukarı