Giitigidiyor Online ürün iadesi nasıl gerçekleştirilir?

raevenn

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar dün saat 16.00'da BF4 Origin key satın aldım iade etmeyi bir türlü bulamadım. Nasıl iade edebilirim

Bir etkinleştirme anahtarını iade etmek ne kadar doğru bunu bilemem ama kargı yola çıkmadan önce iade etmen gerekir.
ne kargosu usta ürün anahtarlarını dijital olarak gönderiyorlar ve satıcı kullanıp kullanmadığını test edemeyeceğinden iade kabul etmez muhtemelen
Merhabalar dün saat 16.00'da BF4 Origin key satın aldım iade etmeyi bir türlü bulamadım. Nasıl iade edebilirim
Battlefield 4 bedava olmuştu kaç lira verdin daha iade kabul etmezler parana yazık olmuş

ne kargosu usta ürün anahtarlarını dijital olarak gönderiyorlar ve satıcı kullanıp kullanmadığını test edemeyeceğinden iade kabul etmez muhtemelen

Battlefield 4 bedava olmuştu kaç lira verdin daha iade kabul etmezler parana yazık olmuş
evet doğru.

Dijital keylerin iadesi maalesef mümkün değil. Geçmiş olsun.
Ama gönderilmeyen online bir keyin iadesi nasıl olamaz?

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı