Girdap Operasyonu 130 liraya değer mi?

Dostum anladık güzel eşya düşürdün de herkese bundan düşecek diye bir şey yok maalesef. Çok düşük ihtimal.
Dostum düşürdüğüm eşyayı paylaştım, herkese bu eşya düşse zaten bu kadar pahalı olmazdı fakat operasyon her türlü kar sağlıyor ve paylaşmak istedim. Eğer şanslı değilsen bile her türlü kazanıyorsun, o yüzden değer. Ayrıca soran kişi alan kişilerin tecrübesini duymak istemiş ve benim operasyon tecrübem bu oldu.

Dostum düşürdüğüm eşyayı paylaştım, herkese bu eşya düşse zaten bu kadar pahalı olmazdı fakat operasyon her türlü kar sağlıyor ve paylaşmak istedim. Eğer şanslı değilsen bile her türlü kazanıyorsun, o yüzden değer. Ayrıca soran kişi alan kişilerin tecrübesini duymak istemiş ve benim operasyon tecrübem bu oldu.
Senin ki operasyon değil hayat tecrübesi olmuş. :D

Dostum düşürdüğüm eşyayı paylaştım, herkese bu eşya düşse zaten bu kadar pahalı olmazdı fakat operasyon her türlü kar sağlıyor ve paylaşmak istedim. Eğer şanslı değilsen bile her türlü kazanıyorsun, o yüzden değer.

Bu tür eşyaların pahalı olmasının sebebini biliyorum. Bana da Broken Fang'de Panthera Onca düşmüştü. Yani evet genele bakarsak operasyon her türlü kâr sağlar da, bu işlerden hiç anlamayan biri yorumuna bakınca sanki operasyonda hep bu eşyalardan düşüyormuş gibi algılayabilir.

Ama sanırım ben fazla düşünüyorum, sadece sevincini paylaşmak istiyor da olabilirsin. Hayırlı olsun. Güzel drop.

Ana hesapta 130'a alıp daha şimdiden 20 kasa satıp 150 lira kastım burada toplam hadi fiyat sütü diyelim 25 kasa daha gelse bir 150 daha gelir 300 eder etmesine de
Kafama takılan şey acaba başka hesaplarda da 205'e alıp kassam mi kar ettirir mi yükselen fiyat azalan kasa oranlamasi yaparsak

Bir de bende seçkin yok ama 1 2 tane seçkin görevli var onları yapamıyor muyum?

Ana hesapta 130'a alıp daha şimdiden 20 kasa satıp 150 lira kastım burada toplam hadi fiyat sütü diyelim 25 kasa daha gelse bir 150 daha gelir 300 eder etmesine de
Kafama takılan şey acaba başka hesaplarda da 205'e alıp kassam mi kar ettirir mi yükselen fiyat azalan kasa oranlamasi yaparsak

Bir de bende seçkin yok ama 1 2 tane seçkin görevli var onları yapamıyor muyum?
Operasyon yapmak için seçkin hesap olmasına gerek yok.

Hayir dostum şöyle.
Mesela ilk haftaydı sanırım bir görev var rekabetçi seçkin maç kazan diye ben şimdi bunu yapamiyor muyum?

Rekabetçi seçkin dediği bir mod seçkin olmanızla alakası yok göreve tıklarsanız anlarsınız siz de merak etmeyin yeni aldıysanız bileti Prime'lardan farkınız kalmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı