Giresun'da yapılan miting

Virüse inanmayan, zevk için toplu taşımayı tercih eden, yerden bulduğu maskeyi yüzüne takan "büyükler" ile benim oyum neden eşit sayılsın?

Hepsinin canı cehenneme.
Asıl, bir partiden başka hiçbir parti görmeyen, diğer partileri tecrübe etmemiş sen ile neden onların oyları eşit sayılsın anlamadım? :D

Son düzenleme:
Asıl, AKP'den başka hiçbir parti görmeyen, diğer partileri tecrübe etmemiş sen ile neden onları eşit sayılsın anlamadım :D?
Çünkü onlar A Haber izlerken ben kitap okuyorum, onlar körü körüne bağlanırken ben sorguluyorum.

Sizde de bir malum parti sevicilği görüyorum. Ne desem boş, her şeye bir kılıf buluyorsunuz zaten.

Malum kanalları izleyip ülkenin uçtuğuna inanamaya devam.

Gerçekten Atatürk’ü sevdiği için mi yapıyor? Kadir Mısıroğlu’nu ziyaret eden insanın Atatürk’ü sevmesi imkansızdır.

“Dolarla mı maaş alıyorsunuz?” diyen damadı hangi argümanlarla savunduğunu merak ediyorum doğrusu.
Hayır, konumuzun Berat Albayrak'la ne alakası var? Neden buraya getiriyorsun konuyu ben Berat Albayrak hakkında tek kelime etmedim zaten öyle AKP fanatiği falan değilim Berat Albayrak'ı da öyle çok sevmem pek işim olmaz çünkü tarafsız bakıyorum. Ekonomiye iyi dediğim falan da yok. Asıl soruna gelecek olursa Kadir Mısıroğlu sadece yakın çağ tarihçisi değildi. Eski zamanları da araştırıyordu birçok kitap yazdı Osmanlı bilgisi fazlaydı belki onun için seviyor? Zaten gençlik zamanlarında da birliktelerdi fotoğrafları bile var.
Çünkü onlar A Haber izlerken ben kitap okuyorum, onlar körü körüne bağlanırken ben sorguluyorum.
Asıl sen körü körüne bakıyorsun, taraflı bakıyorsun. Adamın yaptığı yardımlara işine gelmeyince yüz çeviriyorsun. Sonra da laf yapıyorsun. Daha adamın dil sürtüşmesinden bile bir pay koparma peşindesiniz valla yazık. Milletin zaten A haber izlediği falan da yok eğer izliyorlarsa belgeli bir şekilde göster reytinglerle en çok izlenen kanal hangisi diye.
Sizde de bir malum parti sevicilği görüyorum. Ne desem boş, her şeye bir kılıf buluyorsunuz zaten.

Malum kanalları izleyip ülkenin uçtuğuna inanamaya devam.
Kılıf bulmuyorum kardeş, gerçekleri söylüyorum. İşinize gelmeyince anca kılıf buluyor dersiniz. Benim malum parti seviciliğim falan da yok ekonomiyi de eleştiririm yeri geldiği zaman. Malum kanalları da izlemiyorum dürüst söyleyelim en çok izlediğim haber kanalı TGRT Haber o da tarafsız bakıyor.

Son düzenleme:
Birisi yazmış Atatürk'ü tarihten silmeye çalışıyorlar diye sen bir git dün ihalarla yapılan Atatürk portresini izle.
İHA'larla bir portre çekmekle Atatürk sevilmiyor maalesef.

Peki, malum kişinin 10 Kasım 2019'da Harf İnkılabı gibi mükemmel bir devrimi eleştirdiği açıklamayı dinlediniz mi? Bir de bunun siyasetin girmemesi gereken okullarda yayınlanması da cabası.

Andımız kimin/kimlerin sayesinde kaldırıldı, hatırlatırım. Demek ki "Türküm" demek birilerinin zoruna gidiyor.
Asıl, AKP'den başka hiçbir parti görmeyen, diğer partileri tecrübe etmemiş sen ile neden onların oyları eşit sayılsın anlamadım :D?
Aynen öyle, AKP'den önce her evde buzdolabı yoktu, şimdi herkeste ev, araba var, değil mi? (!)
Malum kanalları da izlemiyorum dürüst söyleyelim en çok izlediğim haber kanalı TGRT Haber o da tarafsız bakıyor.
TGRT Haber mi tarafsız bakıyor? Malum kişilere en yakın haber kanallarından bir tanesi nasıl tarafsız olabilir?

30 ağustos kutlamaları iptal falan edilmedi, miting'de de gerekli önlemleri aldılar. Birisi yazmış Atatürk'ü tarihten silmeye çalışıyorlar diye sen bir git dün ihalarla yapılan Atatürk portresini izle.
Ancak bildiğiniz halka kötü göstermek hükümeti biraz da 50 Bin TL'lik verdiği yardıma bakın esnaf başı. 50 bini geçse bile en az 50 bin veriyorlar 100 bine kadar faizsiz kredi desteği var. Ama tabii siz bunu görmezden gelirsiniz.
Adı üstünde o bir gösteri. Oy kazanmak için yapıyor. Atatürk'ü "bazen" kötülüyorlardı. Yok içki içmiş, yok küçük kızı ülküyle birlikte yatağa girmiş gibi...

Esnaf başı 50 bin mi? Benim babam esnaf ne ara geldi? Babam mı benden saklıyor? (Market sahibi)

Bu arada ekonomik konuya sen getirmişsin. Kredi konusu ekonomiye girer.

Cumhurbaşkanımızdan fazla şikayetim yok sadece. Kültür, bilime, eğitime ve ekonomiye biraz daha destek çıkılmalı. Üreticiye daha çok yardım yapılmalı.

Adı üstünde o bir gösteri. Oy kazanmak için yapıyor. Atatürk'ü "bazen" kötülüyorlardı. Yok içki içmiş, yok küçük kızı ülküyle birlikte yatağa girmiş gibi...

Esnaf başı 50 bin mi? Benim babam esnaf ne ara geldi? Babam mı benden saklıyor? (Market sahibi)

Bu arada ekonomik konuya sen getirmişsin. Kredi konusu ekonomiye girer.

Cumhurbaşkanımızdan fazla şikayetim yok sadece. Kültür, bilime, eğitime ve ekonomiye biraz daha destek çıkılmalı. Üreticiye daha çok yardım yapılmalı.
Giresun'da depremden zarar gören esnafa veriliyor zaten o. Hem demişsin ya oy kazanmak için diye adam ne yapsa oy kazanmak için diyorsunuz doğalgaz buluyor 2023'e yetiştirmeye çalışıyor oy için yerli araba oy için ee ne yapsın adam tabii ki de oy için bir şeyler yapacak o da kalmak istiyor sonuçta. Hem, kim demiş Atatürk hakkında o sözleri?

30 Ağustos bizzat cumhurbaşkanlığı tarafından kutlandı. Ayrıca ülkenin cumhurbaşkanı miting yapınca yine neden bu ülkenin insanına bir şeyler oluyor :D komiksiniz gerçekten.

Geri
Yukarı