Girilen siteler modem arayüzünden görülebilir mi?

Çare CTRL+Shift+N.
Bu kombinasyon olsa da olmasa da sağlayıcı servis girdiğinizi görebiliyor haberiniz olsun. Yani babanız operatörünüzü arayıp sorsa onlarda her bilgi var. Ctrl+Shift+N geçmişten silmekle aynı şey aslında.
😟

Bazı modemlerde DNS loglayıcı var fakat Keenetic vb. gelişmiş modemlerde paket yakalama özelliği mevcut.

Mahkeme kararı olmadan ISS kullanım geçmişini veremez.

---

İzlenmek istemiyorsanız VPN kullanmak lazım. DoH veya DoT kullanılsa bile IP adreslerinden siteler öğrenilebiliniyor.
Evet VPN çözüm ama mahkeme kararı olmadan hat sahibiyle bunları paylaşabiliyorlar. Benim oyunlara yatırdığım paralar da operatör sağlayıcısının müşteri hizmetleri kısmındakilerin hat sahibine söylemesiyle ortaya çıkmıştı.

Kankam sağlayıcı servis istediği kadar görsün babam şimdi yukarıda dediğim modemi kuracak. Benim sorum şuydu modem arayuzune girdikten sonra girebilir miydi? Ama daha yeni baktım modem geçmişi açık değilmiş. Problem yok.

Bu kombinasyon olsa da olmasa da sağlayıcı servis girdiğinizi görebiliyor haberiniz olsun. Yani babanız operatörünüzü arayıp sorsa onlarda her bilgi var. CTRL+Shift+N geçmişten silmekle aynı şey aslında.
Sağdaki dağıtıcı soldaki modem

Dosya Ekleri

• 16163205776242065655371.jpg
    16163205776242065655371.jpg
    137,3 KB · Görüntüleme: 169

Yeni konular

Geri
Yukarı