Girne Amerikan Üniversitesi B2 Hazırlık Kitapları

apesh1t

Megapat
Girne Amerikan Üniversitesi'ni kazanıp B2 seviye hazırlık okuyacaklar 880 TL küsür kitap parası koymak zorunda. Bu sene de kitaplar çok yüksek ihtimalle aynıdır, hatta ücreti de artmıştır kesin. Burayı kazanıp da +880 TL vermek istemeyen kişiler bana ulaşabilir. 1 kişi için tam set, bir kişi için de neredeyse tam set (birkaç eksik) kitaplar bulunuyor. Sayfaların çoğu tertemiz, ilk sayfalar yazılı çizili yalnızca.

Bu kitapları biri almazsa çöpe gidecek zira evi taşıyorum ve bu kadar kitap için hiç yerim yok. İşime de yaramayacak. Kazanan arkadaşlarınız varsa konuyu ulaştırınız.

IMG_20190914_153455.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında seneye oraya puanımın yeteceğini bilsem ben alırdım şimdiden stok yapardım ama sanki gerçekten ihtiyacı olanın alması daha iyi gibi.
Bir de hocam bu kitapları imkanınız varsa üniversitenin oraya gidip vermeniz çok iyi olurdu. Orada bu kişileri bulmak daha kolay olur.

Bir de hocam bu kitapları imkanınız varsa üniversitenin oraya gidip vermeniz çok iyi olurdu. Orada bu kişileri bulmak daha kolay olur.
Bu aralar ev işleriyle uğraşıyorum. 4 gündür buradayım, okuldan almam gereken birkaç belge var ama onları bile almaya gidemedim henüz. Tam taşınmadan, işleri oturtmadan o biraz zor açıkçası. Yine de son çare biri ortaya çıkmazsa dediğinizi yapabilirim ama şu anlık zor gibi gözüküyor dediğim gibi. Durum biraz karışık.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı