Git Evinde Sarıl

Kadıköy - Kartal metrodaydım geçen, ilk duraktan son durağa kadar vıcık vıcık sürekli sarılıp öpüşen bir çift vardı. Elbette herhangi bir rahatsızlık vermedim kendilerine, mutlu mesut devam ettiler yollarına. Ama bu tip toplu taşıma araçlarında vıcık vıcık davranan insanlara asla tahammülüm yok. Bu özgürlükten öte saygısızlıktır; batılılaşma adı altında - özgürleşme adı altında kendi özünüzü de görmezden gelmeyin derim.
Ben de sinema da rastlamıştım. Komedi filmiydi...

Olan var olmayan var ayip bence. :) Ehehhehe.
Sorun ülkedeki insanların sarılma gibi gayet doğal bir sevgi gösterisinin insanı saldırmaya teşvik edebileceğini zannetmeleridir. Yok Erzurum'da böyle görseler döverler, beni rahatsız ediyor, hapis cezası bile olmalı, bize yakışmıyor abla, büyüklere saygısızlık vs. Bu kadar kapalı olmayın. Hala çağın gerisinde, bin sene evvelki zihniyet ile yaşıyorlar. Dünya değişti, toplumumuz değişmedi.

Burası Erzurum da değil Avrupa da. Burası bastırılmış cinselliğin başkenti. Sırf sarılanlar farklı cinsiyetten olduğu için rahatsız olmak aşırı muhafazakarlığın en net göstergesidir. Sarılmaya böyle tepki gösteren, neyse...

Rahatsız oluyorsan git kendi zihniyetine sahip olanların ülkesinde yaşa. Adını biliyosun zaten. Videoda ikinci dakikaya kadar modern düşünen bir insan gözükmüyor. Neyse ki son saniyelerde birkaç kişi doğru olanı söylemiş.

Sarılmak tansiyonu düşürür, belki onu deniyorlar. :D Ama videodakilerin aklına hemen şehvetli sarılmalar geliyor. Bu da onların sapık bir kafa yapısına sahip olduğunu belli ediyor.

Bayağı bir rezillik hem de.

Ekleme: Sarılın demeyi unutmuşum. Sıkı sıkıya sarılın bunlara inat.

Eki Görüntüle 318941
Kucukken ne izlerdim be sabah sabah. :)

Küçükken yolun ortasında annesine sarılmıyor muymuş bu hıyar ağaları? Evlatları onlara hiç sarılmamış mı?
Dertleri benzer yastaki 2 ayri cinsin birbirine sarilmasi :) Ve oyle sarmas dolas bir sarilma bile degil. Dogru burasi Avrupa degil, burada sarilamazsin, opusemezsin(!) :) Boyle insanlara artik ne denir bilemiyorum. Kafam almiyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı