Gitar öğrenmek istiyorum

neolsunismim

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, arkadaşım gitar çalıyordu. Zamanla hoşuma gitmeye başladı ve ufak ufak denemeye başladım. Üniversitede hazırlık okuyorum ve günümün çoğu kısmı boş. Amacım evde boş dururken hem kendimi geliştirmek hem de hobi olarak devam etmek. Siz bu durumu nasıl değerlendirirsiniz ve başlangıç için hangi gitarı önerirsiniz? Bütçem 800-900 civarı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Klasik gitar ile başlamanız gerekecek çünkü o bütçedeki elektrik ve akustik gitarlar sizi enstrümandan soğuttukları ile kalırlar. Valencia öneririm, başlangıç için iyidir. Valencia gitarları kendim kullanmasam da kullanan arkadaşlarımın hepsi memnun kalmıştı. Uzun zamandır klasik gitar piyasasından uzak olduğum için maalesef tam bir model veremeyeceğim.

Teşekkürler
Klasik gitar ile başlamanız gerekecek çünkü o bütçedeki elektrik ve akustik gitarlar sizi enstrümandan soğuttukları ile kalırlar. Valencia öneririm, başlangıç için iyidir. Valencia gitarları kendim kullanmasam da kullanan arkadaşlarımın hepsi memnun kalmıştı. Uzun zamandır klasik gitar piyasasından uzak olduğum için maalesef tam bir model veremeyeceğim.
Teşekkürler.
Bunu öneririm. Kullandığım model buydu. Başlangıç seviyesi için fazlasıyla tatmin edecektir.
Aynı modelin VC304 modeli var 100 TL farkla. Arasında çok fark var mı ?

Yeni konular

Geri
Yukarı