GittiGidiyor Optix G241 İade Süreci

Mustafa1992

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. MSI Optix G241 modelini 29.10.20 tarihinde Gittigidiyor sitesinden aldım. Elime 31.10.20 tarihinde cumartesi günü geçti, yaptığım kontroller de 5 adet ölü piksel olduğunu anladım ve hemen Gittigidiyor ve satıcı firma ile görüştüm. Servise göndermemi istediler, servis raporu ile değişim yapabileceklerini söylediler. Sorunun benden kaynaklı olmadığını anlamaları için 6.11.20 tarihinde kargoya verdim, 9.11.20 servise ulaştı ve sırasıyla işleme aldılar, bana 16.11.20 tarihinde satıcı kaynaklı ve 5 adet ölü piksel çıktığına dair rapor verip iptal ve iade hakkımın olduğuna dair belge verdiler. Aynı gün içinde Gittigidiyor'a bunu bildirmeme rağmen 24.11.20 hala ürünüm değişim ve iadesini gerçekleşmedi. Elimde servis raporu olmasına rağmen ne değişim yapabiliyorum ne de iade. Her seferinde beklemem gerektiğini ve tarafıma dönüş yapacaklarını söyleyerek beni oyalıyorlar, benim bu süreçte beklemem mi gerekiyor yoksa işi resmiyete döküp şikayetçi mi olmam gerekiyor? Ve nereye şikayet edip başvuru yapmam gerekiyor, bilgilendirseniz çok sevinirim. Teşekkürler, iyi günler.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20201116-181051.png
    Screenshot_20201116-181051.png
    41,7 KB · Görüntüleme: 36
  • DEDEDE.JPEG
    DEDEDE.JPEG
    93,1 KB · Görüntüleme: 31
Son düzenleyen: Moderatör:
Müşteri hizmetlerine bildirdiniz mi?

Müşteri hizmetlerini belki 15 kez aradım bilgilendirdim.
Aynı satıcıda benzer sorun. Direkt satıcıya gönderdim değişim için ve 22 gündür rapor bekliyorum. Gittigidiyor’a söyledim en sonunda. Bu hafta da satıcı dönüş yapmazsa paramı iade edecekler.

Ben servis raporunu 10 gün önce aldım, 10 gündür iade değişim bekliyorum elimde rapor olmasına rağmen.
Şikayetvar’a şikayetinizi yazmanızı öneririm. Eğer sorununuzu yine çözmezlerse THH yolu gözüküyor gibi.

2 Saat önce yazdım şikayetvar sitesine.

İş Bankası'na harcama itirazında bulunarak paramı geri aldım. Hiç servisiyle falan uğraşmaya gerek yok. 20 iş gününü geçti diye sorun çıkarmadılar.

Sizin durum ne oldu? @Mustafa1992

2 Kez servisten rapor aldım iade değişim yapabileceğime dair ilkinde değişim yaptım değişen üründe aynı sorunlu geldi şimdi iade ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı