GittiGidiyor "popculturetoys" satıcısı güvenilir midir?

Eğer farklı bir ürün geleceğini düşünüyorsan veya güvenmiyorsan, yani Gittigidiyor bile olsa, kargo geldiğinde açarken video kaydı al. Ama normalde de hiç bir gerekçe göstermeden doğru ya da yanlış ürün bile gelse iade etme hakkına sahipsin. Yeter ki ürüne ve ambalaja zarar gelmemiş olmasına ve tekrar satılabilecek durumda olmasına dikkat et. Geri gönderirken de gerektiği şekilde muhafazasını yapıp öyle kargola.

Bilemeyiz. Ama benim bir kriterim var ki o da satılan ürüne yapılan gerçek ve detaylı yorumlar ve satıcıya dair yapılan detaylı yorumlar. GittiGidiyor, N11 gibi yerler bana göre mimli yerler. Eğer çok ucuz değilse başka sitelerden bak. Karşılaştır. Hepsiburada ve Amazon çok daha güvenilir bence.

Bilemeyiz. Ama benim bir kriterim var ki o da satılan ürüne yapılan gerçek ve detaylı yorumlar ve satıcıya dair yapılan detaylı yorumlar. GittiGidiyor, N11 gibi yerler bana göre mimli yerler. Eğer çok ucuz değilse başka sitelerden bak. Karşılaştır. Hepsiburada ve Amazon çok daha güvenilir bence.

Hocam bende zaten daha önce hiç GittiGidiyor'dan almadım genelde Trendyol'ya da Hepsiburada kullanıyorum şu ana kadar da hiç sorun yaşamadım aslında popculture kötü bir yer değil ama güvenemedim fiyat çok düşük geldi.
Eğer farklı bir ürün geleceğini düşünüyorsan veya güvenmiyorsan, yani GittiGidiyor bile olsa, kargo geldiğinde açarken video kaydı al. Ama normalde de hiçbir gerekçe göstermeden doğru ya da yanlış ürün bile gelse iade etme hakkına sahipsin. Yeter ki ürüne ve ambalaja zarar gelmemiş olmasına ve tekrar satılabilecek durumda olmasına dikkat et. Geri gönderirken de gerektiği şekilde muhafazasını yapıp öyle kargola.

Hocam bu ürünün piyasasına bakayım bayağı düşük geldi popculture normalde güvenilir bir yerdir fizikseldede satışları vardı kapandı ama bilemiyorum daha önce hiç GittiGidiyor'dan alışveriş yapmadım ve genlde çok kötü olduğunu duydum.

Yeni konular

Geri
Yukarı