Gittigidiyor Taksitle Telefon Alma

tytaNNN

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, 4 yıllık S4'ümden sonra S8 almaya karar verdim. Artık gitmiyordu şarjı. Günde 2 kez şarj ediyordum. Ben de sıkıldım artık S8 almaya karar verdim. S8'i taksitle alsam benim için daha iyiydi, operatörlere baktım. Oralar zaten kazık. Gittigidiyor'da bulduğum S8'de taksit vardı ben de şaşırdım. Nasıl olur? Doğru mudur acaba? Açıklarsanız sevinirim. Ürünün linki:
Samsung Galaxy S8 64gb Samsung Türkiye Garantili GittiGidiyor'da 278529886

Merhabalar, 4 yıllık S4'ümden sonra S8 almaya karar verdim. Artık gitmiyordu şarjı. Günde 2 kez şarj ediyordum. Ben de sıkıldım artık S8 almaya karar verdim. S8'i taksitle alsam benim için daha iyiydi, operatörlere baktım. Oralar zaten kazık. Gittigidiyor'da bulduğum S8'de taksit vardı ben de şaşırdım. Nasıl olur? Doğru mudur acaba? Açıklarsanız sevinirim. Ürünün linki:
Samsung Galaxy S8 64gb Samsung Türkiye Garantili GittiGidiyor'da 278529886
GittiGidiyor güzel site eskiden S3 mini almıştım. 9 ay taksit ile beraber ama Gittigidiyor'a güvenemesseniz buyrun Hepsiburada: Samsung Galaxy S8 (Samsung Türkiye Garantili) Fiyatı

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı