Gittigidiyor'da satılan 3 aylık Discord Nitro güvenilir mi?

ParliaMêrt

Hectopat
Daha fazla  
Hocam altında yazıyor paranız %100 Gittigidiyor ile güven altında. Ama bana çok ucuz geldi. Bilmiyorum.

Bilgisi olan veya alan olduysa yardım ederse sevinirim. Bu Nitro'yu alınca kod olarak mı veriliyor, yoksa hesap olarak mı?

Hocam, buradan almak yerine Xbox Game Pass alın Nitro'yu aldıktan sonra iade edin paranız cebinizde kalsın 44.90 TL fiyatı var.

Hocam, buradan almak yerine Xbox Game Pass alın Nitro'yu aldıktan sonra iade edin paranız cebinizde kalsın 44.90 TL fiyatı var.
Kampanya bitti.

Discord Nitro'yu Discord'un resmi uygulamasından alınız, bu tür yerlere güven olmaz.

Alan ve bilgi verecek birisi çıkmadığı için kendim aldım. Tamamen güvenilir aldıktan 30 dakika sonra geldi. Sanırım Xbox kampanyasından yararlanıp kodları stoklamışlar ve satıyorlar çünkü aktive etmem için bana bir link attı, buraya girerek aktive edebilirsin yazdı. Linke gittiğimde Xbox kampanyası falan yazıyordu. Kısacası rahatlıkla alabilirsiniz ama almadan önce stok durumunu satıcıdan sorun çünkü kampanya bitti ve başka yerden kod alamazlar diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı