Gittigidiyor'da Satılan Forza Horizon 4

TENSES

Kilopat

Arkadaşla linkte gördüğünüz üzere 40 TL'ye satılan Forza Horizon 4 var. Fiyat orijinaline göre çok uygun farkındayım. Bu satılan oyunlar nasıl oluyor fikri olan var mı? Aile hesabı gibi hesapları farklı kişilere mi satıyorlar yoksa daha farklı bir şey var mı?
Daha önce bu tarz satılan oyunlardan alan varsa görüşlerini bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yurtdışından topluca oyun keyi alıyorlar. Yüzde 90'ında garanti yok. İptal olabiliyor oyunlar.

Büyük ihtimalle çalıntı hesap veriyorlar. Plati.ru misali.

Arkadaşla linkte gördüğünüz üzere 40 TL'ye satılan Forza Horizon 4 var. Fiyat orijinaline göre çok uygun farkındayım. Bu satılan oyunlar nasıl oluyor fikri olan var mı? Aile hesabı gibi hesapları farklı kişilere mi satıyorlar yoksa daha farklı bir şey var mı?
Daha önce bu tarz satılan oyunlardan alan varsa görüşlerini bekliyorum.
Ben Counter Strike Global Offensive almıştım 16 TL'ye 2 yıl önce kod yollamışlardı.

Xbox Game Pass alın. İlk ay 5.90 TL kampanyası var. Sonradan içindeki diğer oyunları da beğenirseniz devam edersiniz zaten. Forza Horizon 4 mevcut içinde.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı