Gittigidiyor'da satılan Razer DeathAdder siyah gelir mi?

knyd

Hectopat
Yer
Soul Society
Arkadaşlar beyaz ekipman arıyorum bu ürünle karşılaştım Mercury veya Beyaz yazmamış. İadede sıkıntı olur mu siyah gelirse? Teşekkürler.

Soru sor butonu ile satıcıya sorabilirsiniz.

1594098849104.png

Fiyatı baya pahalı hemde razer ın iyi mouselerinden de değil ben geçenlerde deathadder elite i 285 tlye n11den aldım orjinal sürücüyü falan direk yükledi taktığımda ama şuan deathadder elite 600tl falan şaka gibi ülke ekonomisi sağ olsun

Mouse fetişi olan biri olarak aynı sitede beyaz coolermaster mm710 gibi gerçekten efsane bir mouse varken deathadder e aynı parayı vermek sadece ayıptır. Şahsen viper serisi dışında hiçbir serisini beğenmiyorum razeR in. Zaten eski poluleritesini de güncelliğini de çoktan kaybetmiş bir marka. sadece görüntüsü ve rengi için alıyorsan birsey diyemem ama fps oynuyorsan ips değeri de günümüz standartlarinin çok altında 220ips.

Estafurullah. Her zaman pür dikkat olamıyoruz hepimiz. Aşırı normal bir durum. İnşallah istediğiniz ürüne sahip olursunuz.
Teşekkürler
Fiyatı baya pahalı hemde razer ın iyi mouselerinden de değil ben geçenlerde deathadder elite i 285 tlye n11den aldım orjinal sürücüyü falan direk yükledi taktığımda ama şuan deathadder elite 600tl falan şaka gibi ülke ekonomisi sağ olsun
Ben beyaz ekipman için bir konu açmıştım bu önerildi memnun olanlar var diye aklımdaydı teşekkürler
Mouse fetişi olan biri olarak aynı sitede beyaz Cooler Master mm710 gibi gerçekten efsane bir mouse varken DeathAdder'e aynı parayı vermek sadece ayıptır. Şahsen Viper serisi dışında hiçbir serisini beğenmiyorum Razer'in. Zaten eski poluleritesini de güncelliğini de çoktan kaybetmiş bir marka. Sadece görüntüsü ve rengi için alıyorsan bir şey diyemem ama FPS oynuyorsan IPS değeri de günümüz standartlarinin çok altında 220IPS.

mm710'a baktım iyi vir mouse a benziyor fakat benim beyaz ekipman için bir konum vardı şartlar beyaz olması ve RGB olmasıydı mm710 iyi bir mouse fakat RGB bulunmadığı için düşünmüyorum şu an onun yerine gloriuos model o düşünüyorum nasıl olduğu hakkında beyaz ekipman önerisi konumda bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Glorious model o ozellikle beyazı bence görsel olarak dünyanın en güzel mouse. Teknik olarak ta oldukça iyi bir mouse 3360 sensor kullanıyor. Zowie ec serisi de aynı sensörü kullaniyor yani oldukça iyi bir sensör işini görür fakat güncelliğini bi nebze yitirdi.daha güncel 3389 sensör olsun istersen mm710 un rgb li modeli mm711 de tercih edebilirsin. Ama glorious kesinlikle görsel olarak daha güzel.

Glorious model o ozellikle beyazı bence görsel olarak dünyanın en güzel mouse. Teknik olarak ta oldukça iyi bir mouse 3360 sensor kullanıyor. Zowie ec serisi de aynı sensörü kullaniyor yani oldukça iyi bir sensör işini görür fakat güncelliğini bi nebze yitirdi.daha güncel 3389 sensör olsun istersen mm710 un rgb li modeli mm711 de tercih edebilirsin. Ama glorious kesinlikle görsel olarak daha güzel.
Çok teşekkürler hemen bakıyorum
Gloriorus model o ozellikle beyazı bence görsel olarak dünyanın en güzel mouse. Teknik olarak da oldukça iyi bir mouse 3360 sensor kullanıyor. Zowie ec serisi de aynı sensörü kullaniyor yani oldukça iyi bir sensör işini görür fakat güncelliğini bir nebze yitirdi. Daha güncel 3389 sensör olsun istersen mm710'un RGB'li modeli mm711'de tercih edebilirsin. Ama Gloriorus kesinlikle görsel olarak daha güzel.

Ürüne baktım ve çok hoşuma gitti hem fiyatı daha uygum fakat 60 g diyor şu ana kadar hep ağır mouselar kullandım biliyorum gloriuos da hafif yani kararsız kaldım bir nebze.

Yeni konular

Geri
Yukarı