GittiGidiyor'dan BF3 almak

Mert Yiğit

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Arkadaşlar Konuyu Doğru yeremi açtım tam bilmiyorum. Ama ben Gittigidiyor'dan Battlefield 3 Almak istiyorum 17,50 Ama Oyun Playstore 60 TL. Şuan indirimde olduğu için 36 TL Gözüküyor. Ama Sizce Gitti Gidiyordan Alsam mı ?

Önerilerinizi Bekliyorum. :D

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bölgesel kısıtlama vs. olup olmadığına dikkat edin satıcının 1440 alışverişi var ama pek güvenilir değil yinede.

Satıcının yaptığı 1440 alışverişten %100 de olumlu yorum yapmış + bende gittigidiyor.com dan Battlefield 3 aldım hatta bana Standard Edition değil Limited edition gönderdiler. Ben 24.99 TL ye almıştım tabi eskiden biraz pahalıydı.

Korsan indirme linki yollarlar, o da virüslü çıkar falan, hiç güvenme bence.

Gittigidiyor.com ´dan 1000 liralık alışveriş yaptım . Hiçbir sorun yaşamadım . Satıcıların yanında yaptığı alışverişlerden aldığı puanlar vardır . 1400´ü aşmış bir satıcının hemde %100 sorunsuz satıcının bu gibi şeyler yapması imkansız ayrıca bu arkadaş reklam olacağından vermiyorum önemli forumda satıcıdır ve kendisinden 50´ye yakın alışverişim oldu hiçbirinde sorun yaşamadım . Adamlar bir sorun olunca hemen harekete geçiyorlar . Playstore´da bir sorun olduğundan uğraş babam uğraş .

Ben de gittigidiyordan aldım, şimdiye kadar bir sıkıntı çıkmadı. Ama biraz daha araştırma yaptıktan sonra böyle adamlardan key almamaya karar verdim. İleride oyununu kaybetme riskin var. Bu tür adamlar asyadan, ordan burdan kutulu oyunların kodlarını alıyor, kutuyu atıyor. Eğer kutu atılmamışsa ve tekrar satılmak istenirse, veya keyler çalınmışsa geçmiş olsun :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı