Gittigidiyor'dan ürün alınır mı?

emirkv2

Femtopat
Daha fazla  
Ekran kartı almayı düşünüyorum Gittigidiyor üzerinden en ucuz olarak buldum. İlanda ürüne sıfır deniliyor. Ürünü alsam herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım garanti ile ilgili?
Mesela kartı Vatan'dan alsam bir sorun olduğunda orayla muhatap olabilirim. Bunda tek ASUS yetkili servisi ile olacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı almayı düşünüyorum Gittigidiyor üzerinden en ucuz olarak buldum. İlanda ürüne sıfır deniliyor. Ürünü alsam herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım garanti ile ilgili?
Mesela kartı Vatan'dan alsam bir sorun olduğunda orayla muhatap olabilirim. Bunda tek ASUS yetkili servisi ile olacağım.

Kapıda içini açıp bak kutunun değilse kargocuya verir iade talebi oluşturursun beklemek zorunda bu arada.

Alınır ayrıca ürünü beğenmezsen iade edebilirsin. Ben kendi anakart ve işlemcimi Gittigidiyor'dan aldım.

Uygun fiyatlı ürün aldığım oldu, bıçak, Windows key vs. Fakat yüklü bir şey için daha güvenilir satış yerleri arardım gelecek ay o fiyattan ucuza da bulursunuz.

Alınır ancak alırken satıcının puanlaması, ürünün yorumları vb. durumları göz önünde bulundurup kontrol edin. Eğer aynı ürün Vatan'da varsa biraz daha masrafa girip paranızı güvenceye almak en mantıklısı olacaktır.

Satıcının profiline ve yorumlarına bakın, internette aratın mağazası var mı yoksa sadece internet satışı mı yapıyor vs. söz konusu ekran kartı olduğu için dikkatli olmanızda fayda var. Ama en nihayetinde gelen üründe bir şüpheniz olursa geri gönderirsiniz.

Geri
Yukarı