Gittigidiyor'dan Xperia Z2 alınır mı?

Emir Öztürk

Kilopat
Makaleler
1
Hepinize merhaba. Geçici olarak 2.el telefon bakıyorum. Bütçe olarak en fazla 600TL var. Gittigidiyor'da Xperia Z2 buldum. Sizce 2020 yılında işimi görür mü? Telefonda oyun oynanmayacak. Daha çok sosyal medya dizi film için kullanılacak.

.

Sizce güvenilir mi alınırsa sıkıntı çıkarır mı?

Z2 ve Z3. Döneminin en çok tutan telefonuydu ve uzun süre kullanılmasıyla tanınırdı. Öncelikle fiyat makul. Hatta pazarlık imkanınız varsa 500'e kadar indirin. İlanda telefonun ne durumda olduğu görünmüyor. Birebir fotoğrafları yok. Farklı bir satıcıya bakabilirsiniz.

Z2 ve Z3. döneminin en çok tutan telefonuydu ve uzun süre kullanılmasıyla tanınırdı. Öncelikle fiyat makul. Hatta pazarlık imkanınız varsa 500'e kadar indirin. İlanda telefonun ne durumda olduğu görünmüyor. Birebir fotoğrafları yok. Farklı bir satıcıya bakabilirsiniz.

Evet birebir fotoğrafları olmadığından şüphelendim. Yorumlarda alanlar memnun görünüyor. Aldığımda memnun kalmazsam iade şansım varsa düşünürüm. Bataryası ne durumda bilemiyoruz. Sonuçta 2.el.

Teşhir ürünü yazıyor ilanda.

Eski bir cihaz olduğundan bu fiyata 0 bulabileceğimi sanmıyorum.
Gittigidiyor güvenilir bir platform, beğenmezseniz iade edersiniz. Alınmaz diyemem. 550 liraya güzel donanım. Ayrıca oyun da oynarsınız. Z2 kullanmıştım. Sadece oyunlarda ısınıyordu. Zaten ısınmayan telefon yok. :)
Ne kadar kullandınız? Batarya durumu nasıldı?

temiz ürünse fiyata göre makul olduğunu düşünüyorum. 2-3 sene kullandım ısınma sorunu hafızama kazınmış son döneminde batarya sorunu da yaşamıştım. ama oyun oynanmayacaksa bu sorunları pek yaşamazsın.teşhir ürünü büyük mağazalarda teşhir edildiyse sürekli şarj görmüştür pilinin zarar gördüğünü tahmin ediyorum

İade işleriyle mümkünse işiniz olmasın. Yani o seçeneğe fazla güvenmeyin. Kargo şirketleri virüs nedeniyle patlak durumda ki eğer bu siparişi geçecekseniz ve gönderici ile farklı şehirlerde bulunuyorsanız, gelme ihtimali biraz düşük. Telefonun fotoğrafları olan daha güvenilir satıcılara veya platformlara yönelin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı