CS:GO oyun bulmuyor

Berkay Ercan

Hectopat
Herkese merhaba, bugün sabah ve akşam saatlerinde iki defa oyun başlattım fakat 10-15 dakikayı geçen süreye rağmen bir türlü oyun bulmadı. Yakın lobilere baktığımda ise ekran görüntüsünde yer aldığı gibi kimse çıkmıyor. Farklı modlar deneyerek "ölüm maçı" ve "basit eğlence" girebiliyorum herhangi bir ping problemimde yok ama ne "tehlikeli bölge" ne "yoldaş" ne de "rekabetçi" hiçbirinde oyuna giremiyorum.
Forumda yer alan konulardan araştırıp denediğim işlemler;
- Oyun dosyalarını doğrulamak.
- Windows ağ ayarlarını sıfırlamak.
- Steam internet ve indirme önbelleğini temizlemek.
Hiçbiri işe yaramadı. Öneri ve yardımlarınızı bekliyorum...

Adsız.jpg

Oynayan kalmamıştır sanırım ondandır.

Ben yoldaşta birinci sınıf üstün usta rütbesindeyim 5-8 dk arası buluyor rekabetde ise altın nova 3 rütbesindeyim 2 dk da buluyorum. Bir de CS oyuncularının cogu Valorant oynadıgı ıcın beklemeniz olabilir.

Herkese merhaba, bugün sabah ve akşam saatlerinde iki defa oyun başlattım fakat 10-15 dakikayı geçen süreye rağmen bir türlü oyun bulmadı. Yakın lobilere baktığımda ise ekran görüntüsünde yer aldığı gibi kimse çıkmıyor. Farklı modlar deneyerek "ölüm maçı" ve "basit eğlence" girebiliyorum herhangi bir ping problemimde yok ama ne "tehlikeli bölge" ne "yoldaş" ne de "rekabetçi" hiçbirinde oyuna giremiyorum.
Forumda yer alan konulardan araştırıp denediğim işlemler;
- Oyun dosyalarını doğrulamak.
- Windows ağ ayarlarını sıfırlamak.
- Steam internet ve indirme önbelleğini temizlemek.
Hiçbiri işe yaramadı. Öneri ve yardımlarınızı bekliyorum...

Eki Görüntüle 1347080

Selam öncelikle oyun bulmaması seninle eşit seviyede olan oyunculardan bir veya birden fazla sunucu kuramaması olabilir.
Biraz bekleyin bu süre alabilir 3 dakika ile 20 dakika arası.
Diğer Windows ağ veya önbelleği temizlemenize gerek yoktu.
Yapmanız gereken CS:GO'ya geri bildirim, bilet göndermek.

Aynı problem ve hep aynı saçma cevaplar... Sanırım tek anladıgım guven faktoru dusuk ve bu yuzden olum macına bıraktım denıcem bakalım duzelır mı sonra.

Güven faktörün kötüdür. Yanı zamanında hıle yada başka bir şey kullandın dostum. Oyun bulsa bile sürekli hıle yada ikinci yazılım kullanan insanlarla eşleşeceksin :)

Yeni konular

Geri
Yukarı