Giveaway.su güvenilir mi?

Hesabımda 400 oyun var içinde RDR Cyberpunk falan bayağı bir oyun var şimdi pirincimiz olacak diye bulgurumuzdan olmayalım sormakta fayda var. Çalınırsa baya üzülürüm :D

Hesabımda 400 oyun var içinde RDR Cyberpunk falan bayağı bir oyun var şimdi pirincimiz olacak diye bulgurumuzdan olmayalım sormakta fayda var. Çalınırsa bayağı üzülürüm :D

Discord'daki arkadaşım prologue diye bir şey kazanmış galiba Hitman 2'nin falan eklentisi galiba ilk girmemiş sonradan e-posta ile değişim yapmışlar.

Discord'daki arkadaşım prologue diye bir şey kazanmış galiba Hitman 2'nin falan eklentisi galiba ilk girmemiş sonradan e-posta ile değişim yapmışlar.

Çok kıl bir bilgisayar kullanıcısıyım hocam sırf izlemesinler diye bir ara Linux kullanmayı bile düşündüm. Bu siteyi çok çok güvendiğim bir arkadaş önerdi direk Steam ile giriş yaptım hayatımda ilk defa böyle bir hata yaptım araştırıp sormadan direk girdim. İçime bayağı bir kurt düştü ne yapayım bilemiyorum.

Steam Guard kullanıyorsan çalma ihtimalleri çok çok zor.

Kullanıyorum hocam.

Çok kıl bir bilgisayar kullanıcısıyım hocam sırf izlemesinler diye bir ara Linux kullanmayı bile düşündüm. Bu siteyi çok çok güvendiğim bir arkadaş önerdi direk Steam ile giriş yaptım hayatımda ilk defa böyle bir hata yaptım araştırıp sormadan direk girdim. İçime bayağı bir kurt düştü ne yapayım bilemiyorum.

Kullanıyorum hocam.
Merak etme Steam Guard'ın varmış zaten şifreyi bilseler bile girebileceklerini sanmıyorum. Uzun zamandır oyun sayım artsın diye oyun kodu alıyorum hiçbir sorun çıkmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı