Giyim için alışveriş sitesi önerisi

WolreaG

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İzmir/Urla
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GT 730, 8 GB RAM, i5-4590
Merhaba, iyi Sosyaller. Okul başlıyor. Kıyafet, ayakkabı alma dönemi başlıyor. Hayatım boyunca hiç kendi başıma alışverişe gitmedim. Yalan olmasın bir kez denedim ama herkes bana bakıyor gibi geldi utancımdan direkt çıktım eve doğru yürümeye koyuldum. İnternetten alışveriş yapmaya alışık birisiyim, giymeden alırım olmazsa iade ederim gibi şeyler yapmaya alışığım. Bana önerebileceğiniz siteler var mı? Mesela desenli vanslar oluyor onları bulmak istiyorum ve güzel kıyafetler almak istiyorum. Bulunduğum ilçedeki AVM küçük ve İzmir'in göbeğindeki AVM'ye tek başıma göndermiyor ailem. Bu kriterlerde site önerir misiniz?

Hepsiburada ve Trendyol önerebilirim yani birden fazla markaya bakmak istiyorsanız ideal. Tek marka ise eğer Bershka, Balenciaga, Nike vs. önerebilirim tarzınızı pek bilmediğim için.

Giyim tarzını bilmiyorum ancak bu siteleri önereyeim, belki hoşuna giden şeyler bulursun. Vans ayakkabı için de Amazon'da indirimleri takip edebilirsin.

Merhaba, iyi sosyaller. Okul başlıyor. Kıyafet, ayakkabı alma dönemi başlıyor. Hayatım boyunca hiç kendi başıma alışverişe gitmedim. Yalan olmasın bir kez denedim ama herkes bana bakıyor gibi geldi utancımdan direkt çıktım eve doğru yürümeye koyuldum. İnternetten alışveriş yapmaya alışık birisiyim, giymeden alırım olmazsa iade ederim gibi şeyler yapmaya alışığım. Bana önerebileceğiniz siteler var mı? Mesela desenli vanslar oluyor onları bulmak istiyorum ve güzel kıyafetler almak istiyorum. Bulunduğum ilçedeki AVM küçük ve İzmir'in göbeğindeki AVM'ye tek başıma göndermiyor ailem. Bu kriterlerde site önerir misiniz?

Carpe butik bazen güzel ürünler barındırabiliyor.

Geri
Yukarı