Giyim markası kurmak

Dijital baskı yerine empirme baskıları tercih et daha ucuz olur tişörtleri toptancıda pazarcılardan al veya bazen teksitller yanlış iş sonucu tişörtleri çok ucuz satıyor oradan yakalayabilirsen yakala.

Adam tavsiye istemiş bunlar da kendi markalarını yarıştırıyolar hay Allah'ım ne tuhaf insanlar var :D

Ben tavsiyemi verdim hocam.

Ben herkesin yaptığı gibi toptan alıp üstüne baskı bastırıp satmak istemiyorum kaliteli bir şey olsun istiyorum kumaşı kaliteli baskısı kaliteli olsun. Belki ilk başlamaya göre fazla abartıyorum ama kaliteli premium bir şeyler satmak istiyorum. Konuyu bu yüzden açtım maliyeti falan ortalama ne olur diye. Biraz olsun aydınlatırsanız sevinirim.

Aeon markasını bilir misin? Bu işin Ferrari'si Bugatti'si bu marka Avusturya'da kendi adlarına çalışmamızı teklif etti sence yardımcı bir şirkete ihtiyacımız var mı?

Arabanızın markasını merao ettim.
Bendek Porsche Taycan eşimde Maserati Grand Turismo çocuğumda Mercedez AMG var.

Dijital baskı yerine empirme baskıları tercih et daha ucuz olur tişörtleri toptancıda pazarcılardan al veya bazen teksitller yanlış iş sonucu tişörtleri çok ucuz satıyor oradan yakalayabilirsen yakala.

Aeoon markasını bilir misin? Bu işin Ferrari'si Bugatti'si bu marka Avusturya'da kendi adlarına çalışmamızı teklif etti sence yardımcı bir şirkete ihtiyacımız var mı?

Hem sana niye versin. Vermemiştir de.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu yaşta kazansam ne var ki.

Arabanızın markasını merao ettim.
Bendek Porsche Taycan eşimde Maserati Grand Turismo çocuğumda Mercedez AMG var.

Az çok yaşınızı tahmin edebiliyorum. Daha çok gencim araç alacak kadar gücüm yok ancak profilde gördüğün motora sahibim Honda hornet CB600F.

Hem sana niye versin. Vermemiştir de.

Sende makinenın sistemini baştan yaz sanada versinler. Brother makineda Custom üzerinde destan yazdık :).

Ben herkesin yaptığı gibi toptan alıp üstüne baskı bastırıp satmak istemiyorum kaliteli bir şey olsun istiyorum kumaşı kaliteli baskısı kaliteli olsun. Belki ilk başlamaya göre fazla abartıyorum ama kaliteli premium bir şeyler satmak istiyorum. Konuyu bu yüzden açtım maliyeti falan ortalama ne olur diye. Biraz olsun aydınlatırsanız sevinirim.

Kalite istiyorsan dijital baskıcıya gideceksin. Kalite sadece desende baskıda belli olmuyor kumaşta önemli ve kumaşın nereye gideceği mesela almanlar çok esnek kumaşları seviyorlar. Gideceğin baskıcıda iyisine denk gelirsen üstüne beyaz zemin dediğimiz ilacı atarlar bu ilacı hem deseni hem de tişörtü çok canlı gösterir ver desenin ömrünü uzatır ancak bu ilacı atacaklarını sanmıyorum çünkü eğer 1 baskıyı 10 TL'ye yapıyorsa bu ilacı atarsa bu işten kazandığı fiyat 4 TL oluyor. Şu anda imalatta tane başında minimum 50 TL alınıyor ancak siz sürekli müşteri olmadığınız için bu fiyat artacaktır ayrıca desenin büyüklüğüde bu miktarı değiştirebilir ve siyah zemin yani çoğu kapalı renkli kumaşa baskı yapmak daha maliyetlidir çünkü bu makinelar saat başı boya yakar şöyle anlatayım beyaz kumaşa baskı 50 TL ise siyah zemine 70 TL'dir.

Ancak bu dediklerimi yaparsanız paranızı yakma şansınız çok yüksek yani şu anda bu işe girmek bile mantıklı değil çünkü dışarıdan çok basit gözüküyor ancak içerisi öyle değil yani işe yüksek kalite değil düşük kalite başlasanız bile tutunmanız çok düşük bir ihtimal.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı