Gizemli bir X hesabı GTA 6 videoları paylaşıyor!

• Konuyu başlatan Smuya
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 75
  • Görüntüleme 6B
X sitesinde;
Bir hesap GTA 6 videoları paylaşmaya başladı hatta Online sürümünü bile paylaştı. Rockstar ise çoğu videosuna telif atarken bazılarına atamadı ve şu anda erişilebilir. Ayrıca bu hesaba göre GTA 6 26 Ekim tarihinde duyurulacak.

Online içerikten kesitler.
Karakter değişim animasyonu.
Radyo markaları.
Silahlar gibi şeyler şu anda sızdırıldı. Hem de oynanış videosu olarak.

Siz de bazılarına şu an erişebilirsiniz.

Kaynak: Bir Twitter Hesabı, GTA 6 Videoları Paylaşmaya Başladı

Sadece 3000 liracık GTA 5 bana yetiyorda artıyorda RTX 4090 sistemim olsun gene bir oyuna 500'den fazla para vermem.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bazılarını bıraktım gördüğünüz gibi hala gözüküyor.

26 ekim tarihi nereden bilgi benim haberim yok. Eğer tanıtılacaksa ön sipariş falan açılıyor mu yani?
Daha önce açtığımız sızıntı konularından oyun hakkında hep Ekim-Kasım tarihlerinin döndüğünü bilirsiniz. Üstelik 26 Ekim GTA SA 19.yıl dönümüdür.

Yeni videolar olduğuna inanmıyorum.
Yeni videolar hocam Online kısımdan bile görüntüler var. Ha yeni versiyondan diyorsanız son versiyondan değil zaten Pre-Alpha.

Daha önce açtığımız sızıntı konularından oyun hakkında hep ekim-Kasım tarihlerinin döndüğünü bilirsiniz. Üstelik 26 Ekim GTA SA 19.yıl dönü müdür?

Yeni videolar hocam Online kısımdan bile görüntüler var. Ha yeni versiyondan diyorsanız son versiyondan değil zaten pre-Alpha.

Hocam videolarda ki oyunun yeniliğini diyorum. Sızıntılar yeni zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı