Gizli numara tarafından ısrarla aranıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
9
Daha fazla  
Arkadaşlar, rahatsız edilmeye hiç gelemem. Öyle ki, şimdiden sinirliyim bile. Israrla kaç gündür akşamları gizli numaradan arıyorlar. Bu arada gündüz de arıyor bu şahıs. Kim olduğunu merak ediyorum. Bu arkadaşı yüksek ihtimalle mahvedeceğim. Pek bu kadar sinirlenmem kolay kolay ama sinirleniyorum artık. Bu arada telefonu açmadım. Açmak, sesini duymak bile istemiyorum. Şimdi ben bu vatandaşın numarasını, kim olduğunu öğrenebilir miyim?

Gerekli şeylerin hepsini yapabilirim.

Arkadaşlar, rahatsız edilmeye hiç gelemem. Öyle ki, şimdiden sinirliyim bile. Israrla kaç gündür akşamları gizli numaradan arıyorlar. Bu arada gündüz de arıyor bu şahıs. Kim olduğunu merak ediyorum. Bu arkadaşı yüksek ihtimalle mahvedeceğim. Pek bu kadar sinirlenmem kolay kolay ama sinirleniyorum artık. Bu arada telefonu açmadım. Açmak, sesini duymak bile istemiyorum. Şimdi ben bu vatandaşın numarasını, kim olduğunu öğrenebilir miyim?

gizli numaralardan gelen çağrıları engellemek veya alabilmek için *253# yazarak arama yapmanız yeterli. *253# ye arama yaptığınızda, gizli numaralardan çağrı engelleme servisi mevcut durumunu değiştirecek (aktif ise deaktif, deaktif ise aktif olacak) ve telefon ekranınızda ilgili bilgiyi görebileceksiniz. (a)

Arkadaşınız trollüyordur büyük ihtimalle ya da komik olduklarını sanan ergenler.

Arkadaşlar sağ olun teşekkür ederim ama ben bunu kapatmam. Öğrenene kadar kapatmam. Kendime yakıştırmıyorum. Artık şu deliyi öğrenmem lazım. Operatörümden yardım destek istesem?
Arkadaşınız trollüyordur büyük ihtimalle ya da komik olduklarını sanan ergenler.
Aklımda tahminimce birkaç isim var ama benim telefon numarasının kimde olduğu pek belli olmaz yine de. Küçük bir kentte yaşıyorum. Çoğu kişi birbirinin numarasını biliyor ve kayıtlı yani.

Ya Operatörüm bana bunu döküman olarak sunamaz mı?

118 80 diye bir şey reklam olarak çıkıyordu. Arayanın kim olduğunu söylüyordu.

Gizli numara aramasını engelleyebilirsiniz.

118 80 diye bir şey reklam olarak çıkıyordu. Arayanın kim olduğunu söylüyordu.

Gizli numara aramasını engelleyebilirsiniz.
O sanırım bilinen numaralar için. Yani gözüken numaralar için. Bu ahlak yoksunu beni gizli numaradan arıyor. Ben bunu kapatmıştım. Açmışım herhalde bir ara ki arıyor şimdi.

Arkadaşlar sağ olun teşekkür ederim ama ben bunu kapatmam. Öğrenene kadar kapatmam. Kendime yakıştırmıyorum. Artık şu deliyi öğrenmem lazım. Operatörümden yardım destek istesem?

Aklımda tahminimce birkaç isim var ama benim telefon numarasının kimde olduğu pek belli olmaz yine de. Küçük bir kentte yaşıyorum. Çoğu kişi birbirinin numarasını biliyor ve kayıtlı yani.

Ya Operatörüm bana bunu döküman olarak sunamaz mı?
11880'den öğrenilebiliyordu sanırım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı