Gizlice Uzaktan Telefon Kontrol Etme-İzleme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Chrykos

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, yardımınıza ihtiyacım var. Ben açıkçası karşıdaki kişinin yaptığı işlemleri görebileceğim yeri geldiğinde kontrol edebileceğim ama olabildiğince arkamda uygulamanın çalışır vaziyette görünmesi vb. gibi izler bırakmayacağım ücretsiz bir uygulama arıyorum. Yardım edebilir misiniz?

Yapmak istediğin şey illegal ve cezası olan şeyler. O yüzden her hangi bir öneride bulunmayacağım. Tavsiyem hiç bulaşmamanız yönünde, çünkü yakalanırsanız hiç hoş olmaz sizin için.

CIA'e bir sorun bence. MIT'de olabilir. Belki de Mossad'da vardir. Ya onu bunu birakta cidden de ne yapicaksin bu uygulamayla? Yakalanirsan biliyorsun ki cok ciddi hapis cezasi alabilirsin.

Kanka ne yapıcan harbiden? Hapse mi girmek istiyorsun? Sal bu işleri sana ne başkasının telefonundan. Ayrıca böyle bir program Apple Store veya Google Play'de yok. Yapan kişiler hapse girer çünkü. Hiç bulaşma zaten bulamazsın.

Merhabalar, yardımınıza ihtiyacım var. Ben açıkçası karşıdaki kişinin yaptığı işlemleri görebileceğim yeri geldiğinde kontrol edebileceğim ama olabildiğince arkamda uygulamanın çalışır vaziyette görünmesi vb. gibi izler bırakmayacağım ücretsiz bir uygulama arıyorum. Yardım edebilir misiniz?
Ben ederdimde, seninle aynı hücrede tutulmak istemiyorum.

Var, ücretsiz değil. Ama hiç gerek yok eğer arkadaşın dediği gibi eş/sevgili takip edecek isen, güvenmiyor isen niye berabersiniz.

• Beğen
İfadeler: ksn
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı