Rehber Gizliliğe önem veren ve log tutmayan VPN'ler

"5-9-14 Eyes Countries" araştırırsan bahsettiğin "ülke yasalarını" görürsün. Attığımda da sadece bir adet örnek verdiğimi anlamak için ufak bir düşünme yetisi bile yeterliydi.

En başından beri "Basın bülteniyle bilgi sahibi olunmaz" diyorsun, attığın haberde suçlunun nasıl yakalandığına dair bir yazı bile yok.

Ben sana açıklamalarla geliyorum, sen kalkıp "hayal, log tutar, fantezi, sanrı" cümlelerinle geliyorsun. Madem mahkemelerin "Bize log kaydı vermediler" diye ağlayıp resmi belge paylaşacağını düşünüyorsun; bunun aksine, konuda bulunan VPN'lerden gururla paylaşacakları "Log kaydı aldık" şeklinde resmi mahkeme kaydı atmanı bekliyorum.

VyprVPN No Log Assessment

Diğer örnekler:

Hocam, o zaman ExpressVPN alıp güzelce illegal bir şey yapın bakalım bilgilerinizi verecekler mi?(!) Test edelim de öğrenelim. Bakarsın dediğiniz gibi log tutumuyorlardır da hackerlar tüm illegal işlerini oradan hallederler.

Hocam, o zaman ExpressVPN alıp güzelce illegal bir şey yapın bakalım bilgilerinizi verecekler mi?(!) Test edelim de öğrenelim. Bakarsın dediğiniz gibi log tutumuyorlardır da hackerlar tüm illegal işlerini oradan hallederler.

Hocam gizliliğe değer veren bir VPN yok bence.
Valla çok kafa yormuyorum artık VPN'e, proxychain, shadowsocks, I2P falan varken kafa da yorulmaz zaten. Ancak konu açarken gerçek hayattan örneklerle, haberlerden yararlanarak açtım konuyu.

Ek olarak: ExpressVPN Türkiye ile ilgili bir dava yaşamıştı zaten, bu konunun yorumlarında atmış olmam lazım. Bilgi vermemişlerdi.

Vallahi çok kafa yormuyorum artık VPN'e, proxychain, shadowsocks, ı2p falan varken kafa da yorulmaz zaten. Ancak konu açarken gerçek hayattan örneklerle, haberlerden yararlanarak açtım konuyu.
Yani hocam zaten hiç verimizin toplanmasını istemiyorsak internet kullanmayacağız. VPN'i zaten gerektiği zaman indiriyorum sonrada siliyorum zaten tüm VPN'ler veri topluyor ve satıyor.

İki yıl için 117 dolar çok fazla Nord VPN'de.

Son düzenleme:
Vallahi çok kafa yormuyorum artık VPN'e, proxychain, shadowsocks, I2P falan varken kafa da yorulmaz zaten. Ancak konu açarken gerçek hayattan örneklerle, haberlerden yararlanarak açtım konuyu.

Ek olarak: ExpressVPN Türkiye ile ilgili bir dava yaşamıştı zaten, bu konunun yorumlarında atmış olmam lazım. Bilgi vermemişlerdi.

Türkiye'ye vermezler. Sen FBI hackle bakalım nasıl veriyorlar d*nunun rengine kadar tüm bilgileri 😃.

Türkiye'ye vermezler. Sen FBI hackle bakalım nasıl veriyorlar d*nunun rengine kadar tüm bilgileri 😃.
Türk olayı da değildi ya... Kominist birisi Rusya'nın başkanı mı ne vurmuştu, yani söke söke almaları gerekirdi onu.

Geri
Yukarı