Rehber Gizliliğe önem veren ve log tutmayan VPN'ler

Aynen öyle. Sen biliyorsun en azından kendi sunucunda. Biri vardı burada gözardı ettim. OVPN diye bir firmanın mahkeme kararına bakarak, bak bak tutmuyor işte diyordu. 😀😀. Firmanın sitesine giriyorsun. Kartla ödeme kabul ediyor. Hı hıı tutmuyor gerçekten de 😀. Banka tutuyor. Onlar da hiçbir vergiye tabii değil zaten. Hayali müşterilerden para kazanıyoruz. 5000 değil 1000 müşterim var. 1000 müşteriden kazandım az ödeyeceğim diyor. Devlet de göster gelirlerini diyor. Yook kayıt tutmuyorum devletciğim diyor. Vergi vermem :):). Kişisel güvenlik sağlamakla ya da elektronik özgürlük haklarıyla data tutma durumunu gerçekten çok anlamıyor insanlar. 😀

NordVPN de denedim, AWS ile sunucudan da denedim. AWS ile çok hızlıydı.

NordVPN hesabım duruyor ama :D Gel gör ki kullanan yok.

NordVPN de denedim, AWS ile sunucudan da denedim. AWS ile çok hızlıydı.

NordVPN hesabım duruyor ama :D Gel gör ki kullanan yok.
Hız konusu gerçekten sorun olabiliyor. Lokasyon da etkili oluyor. Yukarıda bahsettiğim Ovpn mahkeme’ye bilgi vermedi haberleri çıkadursun. Kendi sitelerinde belirtmişler. Hükümet bizde hesabı olduğunu teyit ederse, hesap bilgilerini ve ödeme bilgilerini verebiliriz diyor. 😀 Aman dikkat sanal kartlar çalınmasın.
@Zurnadürüm Aws’yi ben de deneyeceğim.

Hız konusu gerçekten sorun olabiliyor. Lokasyon da etkili oluyor. Yukarıda bahsettiğim Ovpn mahkeme’ye bilgi vermedi haberleri çıkadursun. Kendi sitelerinde belirtmişler. Hükümet bizde hesabı olduğunu teyit ederse, hesap bilgilerini ve ödeme bilgilerini verebiliriz diyor. 😀 Aman dikkat sanal kartlar çalınmasın.
@Zurnadürüm Aws’yi ben de deneyeceğim.
AWS'te kullanan kimse yok diye, düşük özellikte sunucuda ile VPN sunucusu açmak mümkün. Bende 100Mbps hız limiti vardı.

Yazık, devlet(ler)in sadece kağıt gönderip beklediğini eğer dedikleri yapılmazsa köşede oturup ağladığını sanıyorsunuz herhalde. Tam olarak ne yaptığı bilinmeyen istihbarat servisleri yok hiçbirinin değil mi?

Bu arada kayıt tutulmazsa suç tespit edilen son noktaya kalır, hiçbir firmanın da Büyükelçi'yi öldürmekten içeri girebilmeyi göze aldığını sanmıyorum sadece resmi olarak işi uzatırlar.

Acaba bu VPN'lerden hangileri birden çok cihazda kullanımı destekliyor?

@Xoloth niye öyle dediniz hocam NordVPN düşünüyordum. Kesin bilgi ise siz ne önerirsiniz? Şuan Cloudflare 1.1.1.1 DNS'ini kullanıyorum ve çoğu işimi görüyor sizce VPN gerekli midir?

Acaba bu VPN'lerden hangileri birden çok cihazda kullanımı destekliyor?

@Xoloth niye öyle dediniz hocam NordVPN düşünüyordum. Kesin bilgi ise siz ne önerirsiniz? Şu an Cloudflare 1.1.1.1 DNS'ini kullanıyorum ve çoğu işimi görüyor sizce VPN gerekli midir?

NordVPN'i zamanında hem kullandım hem de kullananlardan dinledim. Evet birçok yerde sunucuları var ama çoğusu yavaş bazılarına bağlanamıyorsunuz bile. Ben de şu an Cloudflare 1.1.1.1'i WARP ile kullanıyorum. Beta sürecinde olduklarından dolayı anonim olarak veri topluyorlar diye biliyorum ama test ettiğim en hızlı VPN bu oldu.

Yazık, devlet(ler)in sadece kağıt gönderip beklediğini eğer dedikleri yapılmazsa köşede oturup ağladığını sanıyorsunuz herhalde. Tam olarak ne yaptığı bilinmeyen istihbarat servisleri yok hiçbirinin değil mi?

Bu arada kayıt tutulmazsa suç tespit edilen son noktaya kalır, hiçbir firmanın da Büyükelçi'yi öldürmekten içeri girebilmeyi göze aldığını sanmıyorum sadece resmi olarak işi uzatırlar.
😀😀😀Doğru dedin. Gel de anlat.

Yeni konular

Geri
Yukarı