Gizlilik tarzı oyun önerisi

Şu an için grafiksel olarak oynanabilir olduğunu düşünmüyorum. Remake gelirse kesinlikle tekrardan oynayacağım oyunların başında geliyorlar ama.
Peki sizce en iyisi hangisidir ? Çünkü oynadığım bir Ac oyunu vardı adını hatırlamıyorum ama beyaz bir yer vardı orada yürüyorduk insanların içinden falan onu hiç hiç beğenmemiştim

Peki sizce en iyisi hangisidir? Çünkü oynadığım bir AC oyunu vardı adını hatırlamıyorum ama beyaz bir yer vardı orada yürüyorduk insanların içinden falan onu hiç hiç beğenmemiştim
İlk oyunlar muhtemelen, o tarz sevmediyseniz üstteki arkadaşın dediği gibi son üçlüden Odyssey veya Valhalla oynayın, Origin'si tavsiye etmem.

Şu an için grafiksel olarak oynanabilir olduğunu düşünmüyorum. Remake gelirse kesinlikle tekrardan oynayacağım oyunların başında geliyorlar ama.
Bilmiyorum hocam beni pek rahatsız etmemişti. Remake gelmeyecek büyük ihtimalle Ubisoft batıyor çünkü :D

İlk oyunlar muhtemelen, o tarz sevmediyseniz üstteki arkadaşın dediği gibi son üçlüden Odyssey veya Valhalla oynayın, Origin'si tavsiye etmem.

Bilmiyorum hocam beni pek rahatsız etmemişti. Remake gelmeyecek büyük ihtimalle Ubisoft batıyor çünkü :D
Kılıç kullanım muhabbeti zor mu peki ? 1 hafta önce Witcher 3'denedim yok yapamıyorum, Dark souls, Mortal Shell, Kingdom Come Deliverance yok abi olay kılıca gelince tam bir noob oluyorum :D Saatlerce oynasam bile, oyunun en basit canavarı beni iki saniyede kesebiliyor

Peki sizce en iyisi hangisidir ? Çünkü oynadığım bir Ac oyunu vardı adını hatırlamıyorum ama beyaz bir yer vardı orada yürüyorduk insanların içinden falan onu hiç hiç beğenmemiştim
Eğer ben gibi level ve loot yapma öğelerini seviyorsanız en iyisi Assassin's Creed Odyssey. Ekstra olarak bir açık dünyası da var ama pek bir şey beklememek gerek açık dünyadan.

Yeni konular

Geri
Yukarı