Çözüldü Global Offensive Mobile açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi günler, bilyor musunuz bilmiyorum ama CS:GO'nun mobili çıktı. APK ve OBB'de tecrübeliyim. Kurulumu yaptım, girdim, izinleri verdim, ama oyunda fotoğraftaki gibi bir şey var ve Arapça mı, Çince mi bilmiyorum, ne olduğunu anlayamadım.

Bilen varsa yardımcı olabilir mi?
Not: Server bakımı olduğunu sanmıyorum.

Screenshot_20210213-140254.jpg

Çözüm
Sevimli oyuncu, cihazınız oyunu geçici olarak oynayamıyor, bir sonraki testte onu optimize etmeye çalışacağız, lütfen destek verin!
Neden olmasın ama olmadı işte :D .

CS:GO'nun aynısı ama videoları gördüm international TV çekmişti o adamın yalanını görmedim. Hem PUBG Mobile Lite de böyle değil miydi sadece Brezilya belgesindeydi VPN ile girebiliyorduk sonradan Türkiye'ye geldi bu oyunda Asya kıtasında galiba VPN ile tekrar denesem iyi olur.

Hocam neden hala inanmıyorsunuz? Valve yapmadı/yaptırtmadı. CS:GO gibi bir oyun mobilde eğlenceli olmaz zaten PUBG değil ki bu.

Hocam anlamıyorsun değil böyle bir oyun var ki ben size var mı yok mu demedim benim böyle bir sorunum var çözümü bilen var mı diye sordum.

Yorum yaptınız sağ olun teşekkürler ama böyle bir oyunu illa Valve yapmalı diye bir şey yok hem daha youtuba dün düştü bu her şey yeni gibi belki ileride duyurabilirler fazla ön yargılı gibisiniz.

Mobilde kaç tene CS gibi kaliteli oyun var.
Kendini oynatacak derecede.

Hocam anlamıyorsun değil böyle bir oyun var ki ben size var mı yok mu demedim benim böyle bir sorunum var çözümü bilen var mı diye sordum.

Yorum yaptınız sağ olun teşekkürler ama böyle bir oyunu illa Valve yapmalı diye bir şey yok hem daha youtuba dün düştü bu her şey yeni gibi belki ileride duyurabilirler fazla ön yargılı gibisiniz.

Mobilde kaç tene CS gibi kaliteli oyun var.
Kendini oynatacak derecede.
Tamam hocam belli ki sorunu çözmüşsünüz resimde ki dilden anlamıyorsanız Google Çevirinin resim tarama özelliğini kullanın bu şekilde ne yazdığını anlamış olursunuz.
ACA2C286-046E-4472-8CBC-A7B010F8DC95.jpeg

Geri
Yukarı