Glocalzone nedir?

Yunusemre805

Hectopat
Arkadaşlar mesela bir iPad 350 dolar ama bizim ülkedeki vergiler yüzünden 650 dolar glocalzone gümrüğe takılmadan sadece ürün fiyatı + getirme ücretiyle vergi ödemeden kurtulabiliyor muyuz?

Yurt dışından ürün almak isteyenlerle yurt dışından Türkiye'ye seyahat edenlere aracılık yapıyor. Alacağın iPad modeli cellular ise sıkıntı olabilir. En azından IMEI kaydı için senin yurt dışına çıkıp tekrar geri gelmen gerekir.

Yurt dışından ürün almak isteyenlerle yurt dışından Türkiye'ye seyahat edenlere aracılık yapıyor. Alacağın iPad modeli cellular ise sıkıntı olabilir. En azından IMEI kaydı için senin yurt dışına çıkıp tekrar geri gelmen gerekir.

Ben biraz araştırma yaptım da hocam IMEI ücreti 6000 lira ödersem Türkiye fiyatından daha ucuza gelir değil mi?

Yurt dışı yurt içi güncel fiyatlarına hakim değilim. Karşılaştırıp kendin karar verebilirsin.

Sağ ol hocam.

Mesela Türkiye fiyatı 1099 dolar olan 128 GB ilk iPhone 12 Pro maç in 1TB'lık modeli 1500 dolar ama insanlar uygulamanın aşırı fazla komisyon aldığnı söylüyor.

Mesela Türkiye fiyatı 1099 dolar olan 128 GB ilk iPhone 12 Pro Max'in 1TB'lık modeli 1500 dolar ama insanlar uygulamanın aşırı fazla komisyon aldığnı söylüyor.

Son düzenleme:
Sağ ol hocam.

Mesela Türkiye fiyatı 1099 dolar olan 128 GB ilk iPhone 12 Pro maç in 1TB'lık modeli 1500 dolar ama insanlar uygulamanın aşırı fazla komisyon aldığnı söylüyor.

Mesela Türkiye fiyatı 1099 dolar olan 128 GB ilk iPhone 12 Pro Max'in 1TB'lık modeli 1500 dolar ama insanlar uygulamanın aşırı fazla komisyon aldığnı söylüyor.

Sipariş vermeden önce Glocalzone'un ne kadar komisyon alacağı yazıyor. Yine ona bakıp kendine göre bir hesap yapabilirsin.

Sipariş vermeden önce Glocalzone'un ne kadar komisyon alacağı yazıyor. Yine ona bakıp kendine göre bir hesap yapabilirsin.

Son bir sorum var hocam benim cebimde 1099 dolar para var iPhone içn 1099+vergi parası vereyim mi ne kadar güvenilir bu hocam siz hiç denediniz mi ya da deneyenlerin yorumları nasıl sizce güvenilir mi?

Geri
Yukarı