Glorious Model D Pro vs Darmoshark M3 Wireless

ErayDq

Picopat
Daha fazla  
Normalde A950 Pro alacaktım ama stok bitti maalesef.

İkisinden birini sipariş edeceğim. Tutuş şeklim fingertrip ve palm.

Normalde A950 Pro alacaktım ama stok bitti maalesef.

İkisinden birini sipariş edeceğim. Tutuş şeklim fingertrip ve palm.

Bence vxe R1 Pro çok daha iyi seçenek. Sensör-mcu ve malzeme kalitesi olarak tartışmasız piyasanın en iyilerinden. Mcu'su sora 4K mcusu. Ayrıca sensör olarak tarihin en iyisini barındırıyor. Ayrıca ileride 4K dongle alırsanız 4K Hz kullanabiliyorsunuz.

Bence vxe R1 Pro çok daha iyi seçenek. Sensör-mcu ve malzeme kalitesi olarak tartışmasız piyasanın en iyilerinden. Mcu'su sora 4K mcusu. Ayrıca sensör olarak tarihin en iyisini barındırıyor. Ayrıca ileride 4K dongle alırsanız 4K Hz kullanabiliyorsunuz.
Glorious beğenilmiş, forumda kötü yorum bulamadım ama VXE R1 hakkında kötü yorumlar var. Kararsız kaldım

Glorious fare ve klavye alınmaz.
Sebep?

2k bütçem yok. Bütçem 1500TL ama Glorious Model D sitede çok önerilmiş diye biraz bekleyip onu belki alabileceğim için Darmoshark M3 ile karşılaştırdım

2K bütçem yok. Bütçem 1500TL ama Glorious Model D sitede çok önerilmiş diye biraz bekleyip onu belki alabileceğim için Darmoshark M3 ile karşılaştırdım.

O zaman M800 Ultra veya XM1r alın hocam. M800 Ultra Amazon'da 1500TL ama Nays ile 1300TL oluyor.

Geri
Yukarı