Glorious Model O 67g Mouse İncelemesi

Razer Viper iyi güzel fakat skatezleri ve kablosu Model O’nun yanından geçemez.

Artık ürünün kendi sitesinden Türkiye'ye gönderim yapılmıyor DHL ile :/ 2 hafta önce 2 defa sipariş verdim ve 2 sinide iptal edip artık Türkiye'ye ürün göndermiyoruz lütfen ülkenizdeki satıcılardan temin edin diye mail attılar qp Bilişim den aldım bende 2 yılda Türkiye garantisi oldu daha da güzel oldu

Ben de QP'ye Model O- modelinin gelmesini bekliyorum birkaç gün önce sordum ama henüz kesin bir şey olmadığını söylediler. Glorious burayı da fethetmeye geldi.

Ben de QP'ye Model O- modelinin gelmesini bekliyorum birkaç gün önce sordum ama henüz kesin bir şey olmadığını söylediler. Glorious burayı da fethetmeye geldi.

15 eylülde başlayacaklar kargolamaya diye biliyorum ben. Aradım sordum hatta, sipariş verdim gidip kendim alacağım 15 eylülde. Kötü yanı beklemek oldu İyi yanı ise 2 yıl garantili olacak birde ben daha yüksek fiyat bekliyordum ama sağolsunlar yurt dışından getirsek gümrüklü fiyatı 405 TL iken qp bilişimde de 400 TL

Hala şaşkınım böyle bir markanın ülkemize geliyor oluşuna, zaten ne varsa QP'de var.

O zaman finalmouse'un drop atmasını beklemek zorunda kalmıyorum ve bende model o sipariş ediyorum. [emoji1]

O zaman finalmouse'un drop atmasını beklemek zorunda kalmıyorum ve bende model o sipariş ediyorum. [emoji1]
Hiç bekleme kardeşim. Bende bekliyordum finalmouseyi Model O çıkınca direk sipariş verdim. Boyutları aynı neredeyse zaten, tip olarakta benziyorlar ve artı olarak Model O nun kablosu çok daha hafif. Senede 1 kere çıkan Bir mouseyi beklemek yerine bunu almak çok daha akıllıca ve qp bilişim sayesinde garantili alacağız

Model O çıkmasaydı bile Finalmouse'nin çocukça davranan desteği ve aşırı hızlı bozulan tekerlekleri yüzünden zaten alınmaması gerekiyor. Birçok platformda bu sorunlar dile getiriliyor.

Model O çıkmasaydı bile Finalmouse'nin çocukça davranan desteği ve aşırı hızlı bozulan tekerlekleri yüzünden zaten alınmaması gerekiyor. Birçok platformda bu sorunlar dile getiriliyor.
Ama şimdi tasarım olarak bir air58'e bakıyorum birde...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…