Glorious model o/model o Wireless nasıl?

vaxq

Decapat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim gibi ikisinden birini almayı planlıyorum, param yeterse Wireless yetmezse normal, bunlardan daha iyi aynı veya benzer bütçeli önereceğiniz fare var mı? Hafif tercih ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce kısa bir kullanma fırsatım oldu, uzun kullanım tecrübem yok. Yurtdışında çok fazla kullananı var bu farenin. Sorunlu olsaydı bu kadar popüler olacağını düşünmüyorum.
Evet yurtdışında popüler olduğunu biliyorum özellikle MC için, ben daha çok FPS oynamak için hafif bir mouse arıyordum, türkiye kitlesi hep sorunlu yazmış aklımı kurcaladı biraz.

Evet yurtdışında popüler olduğunu biliyorum özellikle MC için, ben daha çok FPS oynamak için hafif bir mouse arıyordum, türkiye kitlesi hep sorunlu yazmış aklımı kurcaladı biraz.
Bende var gayet de düzgün ve sorunsuz bir mouse (kablolu) aylardır kullanıyorum sadece FPS oyunları için.

Alınmaz, galiba forumda bu fareye derin bir nefreti olan bir ben varım. PulseFire Haste tercih edin.

O fareyi almayı düşünmüyorum hocam, HyperX'i zaten sevmiyorum, tasarımıda hoşuma gitmedi.

Bende var gayet de düzgün ve sorunsuz bir mouse (kablolu) aylardır kullanıyorum sadece FPS oyunları için.

Kablosuzda bir sıkıntı çıkma ihtimali var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı