Glorious Model O vs Glorious Model O Wireless

Bütçe
800
Bütçem 600-800₺ arası.
Eğer kablosuz kullanım senin için rahatlıksa kablosuz alabilirsin. Ama bunun dışında kablosuz olup olmaması önemli değil dersen bu bütçede çok iyi kablolu mouselar var.
Kablosuz ürünler tamamen kullanıcıya bakıyor çünkü.

Eğer kablosuz kullanım senin için rahatlıksa kablosuz alabilirsin. Ama bunun dışında kablosuz olup olmaması önemli değil dersen bu bütçede çok iyi kablolu fareler var.

Açıkçası hiç kablosuz mouse kullanmadım. Şu an kullandığım mouse Rival 110. önerilerinizi de alabilirim.

Eğer kablosuz kullanım senin için rahatlıksa kablosuz alabilirsin. Ama bunun dışında kablosuz olup olmaması önemli değil dersen bu bütçede çok iyi kablolu mouselar var.
Kablosuz ürünler tamamen kullanıcıya bakıyor çünkü.
Önerilerinizi benim konuma alabilir miyim. Kablolu olsa güzel olabilir. :)
Kablosuz modeli için 225₺ farka değer mi?
Şahsi fikir olarak söylüyorum bence 225 TL vermeye değmez. Ancak kablosuz mouse kullanan veya isteyen biri iseniz almaya değebilir.

Bende öyle düşünüyorum fakat aldıktan sonra neden kablosuz almadım diye düşünürüm diye korktum :D. Bugün Amazon'dan alacağım (satıcı Amazon) en kötü iade ederim herhalde.

Bende öyle düşünüyorum fakat aldıktan sonra neden kablosuz almadım diye düşünürüm diye korktum :D. Bugün Amazon'dan alacağım (satıcı Amazon) en kötü iade ederim herhalde.

Bir kişide görmüştüm 2 gün gidiyor şarjı gibi bir söylemi olmuştu. Nasıl kullandığı hakkında hiç fikrim yok siz alın bakalım bir. Sizinki gelir ben mouse araştırması yapana kadar :D

Kişisel tercih meselesi eğer Wireless alayım vs diyorsan al, aşağıya alternatif bir ürün de bırakacağım. Açıkçası şu mouse piyasasında kablolu almak bir tık daha mantıklı olabilir çünkü Basilisk v2, HyperX PulseFire FPS Pro ve MSI GM41 gibi ürünler 360-380₺ gibi uygun fiyatlara bulunabiliyor.

PWNAGE Ultra Custom Ergo Ultralight Wireless Gaming Mouse - Beyaz bu da kablosuz olarak alternatifiniz olabilir.

Geri
Yukarı