Glorious Model O Wireless vs Model D Wireless

Haydar Emre

Hectopat
Arkadaşlar selam yaklaşık. 10 gün önce Razer DV 2 aldım mouse gayet kaliteli ve güzeldi fakat elime tam oturmadı. Claw/palm arası bir tutuşum var ve elimin boyutları 17 uzunluk 13.5 genişliğe sahip. Hazır Kara Cuma indirimleri gelmişken kablosuz mouselera bakayım dedim fiyatları ise model O 700 model D 800. Switch olarak model D'nin Switch'leri daha güzel fakat o da DV2 gibi ergonomik mouse ne yapsam bilemedim. Yardımcı olursanız sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Model D Wireless her yönden çok daha iyi bir fare, MOW kesinlikle önermiyorum.

DAV2 elinize oturmadıysa MDW de oturmayacaktır büyük ihtimalle, boyutları ve şekli neredeyse aynı.

DAV2 elinize oturmadıysa MDW de oturmayacaktır büyük ihtimalle, boyutları ve şekli neredeyse aynı.
Anladım teşekkür ediyorum herhalde alırsam model d alacağım artık alışırım diye düşünüyorum da v2 yi uzun süre kullanamadım.

Arkadaşlar selam yaklaşık. 10 gün önce Razer dv 2 aldım mouse gayet kaliteli ve güzeldi fakat elime tam oturmadı. Claw/palm arası bir tutuşum var ve elimin boyutları 17 uzunluk 13.5 genişliğe sahip. Hazır Kara Cuma indirimleri gelmişken kablosuz mouselera bakayım dedim fiyatları ise model o 700 model D 800. Switch olarak model D'nin Switch'leri daha güzel fakat o da DV2 gibi ergonomik mouse ne yapsam bilemedim. Yardımcı olursanız sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Zowie ZA12 ya da ZYGEN NP-01 fareleri el boyutun ve tutuşuna uygun eğer istersen bu farelerden birini alabilirsin.

Model D Wireless'in malzeme kalitesi cok kotuydu diye hatirliyorum, sadece bazilarina mi denk gelmis yoksa?

Delikli farelerde 10 farenin 3'ünde çatlama gibi kalite sorunu oluşuyor o yüzden delikli farelerin tercih edilmemesi gerekiyor.

Kesinlikle alakası yok, adam akıllı tasarlansa çok başarılı fareler ortaya çıkabilirdi.

Model O Wireless kesinlikle önermem ama Model D Wireless'ta sorun yaşayanların sayısı çok daha az, kabul edilebilir durumda. Yine de üzerinden biraz daha zaman geçmesini öneririm, daha çok yeni.

Kesinlikle alakası yok, adamakıllı tasarlansa çok başarılı fareler ortaya çıkabilirdi.

Model o Wireless kesinlikle önermem ama model D Wireless'ta sorun yaşayanların sayısı çok daha az, kabul edilebilir durumda. Yine de üzerinden biraz daha zaman geçmesini öneririm, daha çok yeni.

Xtrfy markasında da bu sorunlar mevcut ve Reddit'te sürekli bu delikli farelerdeki çatlamalardan yakınıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı