Glorious Model vs. Bloody A70 vs. Glorious Model D

Glorious da iyi değil Bloody de. Başka markalara yönelin bence.

İkisi de iyi markalar özellikle Minecraft oyuncuları için.

Hocam milyoncu faresi dediğiniz mouse 500TL haberiniz olsun bir de daha iyi olarak adlandırılan mouselar var 200 TL ben iyice araştırdım piyasayı bence sizde araştırın.

İkisi de iyi markalar özellikle Minecraft oyuncuları için.
Biliyorum fakat Bloody için biraz geç. Eskidi ve artık yeterli değil. Glorious ise fiyatına göre aşırı gereksiz. Şahsen ben Minecraft için Razer daha çok öneriyorum ki uzun yıllar Minecraft oynadığımı da söylemek isterim.

Biliyorum fakat Bloody için biraz geç. Eskidi ve artık yeterli değil. Glorious ise fiyatına göre aşırı gereksiz. Şahsen ben Minecraft için Razer daha çok öneriyorum ki uzun yıllar Minecraft oynadığımı da söylemek isterim.

Biliyorum Razer iyi lakin drag Click meselesinde diğer markaların gerisinde kalıyor ayrıca şu an piyasada ki drag Click mouse larının hepsi üretimden kalktı (birkaçı hariç) o yüzden bu mouselar arasında kaldım. Yoksa alırdım Razer vs…

Biliyorum Razer iyi lakin drag Click meselesinde diğer markaların gerisinde kalıyor ayrıca şu an piyasada ki drag Click mouse larının hepsi üretimden kalktı (birkaçı hariç) o yüzden bu mouselar arasında kaldım. Yoksa alırdım Razer vs…
Yani Bloody öneririm Glorious karşısında ama Bloody ile ilgili çok kıt görüşleri olan insanlar var, tamamen size kalmış. Şahsi fikrim Bloody. Glorious farelere pek sıcak bakamıyorum ya.

Elinize uygunsa Fury Z öneririm, eğer illa yukarıdan olacaksa model o tabii ki. @Xeonayp
Arkadaş Mc için istemiş, her ne kadar Model O Wireless önermesemde burada önereceğim.

Model O Wireless önerebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı