Glorious Nasıldır?

Klavye hot-swappable yani anahtarlar (switchler) çıkarıp takılabilir, o yüzden bu kadar pahalı.

Klavye çok değişik bir klavye; ondan dolayı ilgimi çekti.

Glorious TKL'e Corsair k70'den gectim, kaliteli bir klavye Kailh hotswap soket kullaniyor 1 senede 4 kere switch degistirdim bozulan olmadi. Gateron clear ve sariyla kullandigimda Corsair Cherry speed griler ayni ses yapiyor diyebilirim. Stab'leri Corsair'da kullanilandan hem daha iyi hem de onceden lubelu geliyor. Corsair ve Reddragon yaninda gormeniz icin resim koyuyorum hala karar vermediyseniz yardimci olur umarim.

Dosya Ekleri

• keebs2.JPG
    keebs2.JPG
    36,3 KB · Görüntüleme: 155
Türkiye'ye ilk gelen seride eski kablo vardı, kutulama sorunu nedeniyle temassızlık problemi oluşan versiyon. 5-6 ay sonra kablo sorunu bende de oldu. QP'den almıştım yeni kablo ile gelen versiyonla değiştirdiler. Yeni olan 9-10 aydır so runsuz.

Yenilenen kutu ile gelenlerden alırsan sorun yaşamazsın.

Türkiye'ye ilk gelen seride eski kablo vardı, kutulama sorunu nedeniyle temassızlık problemi oluşan versiyon. 5-6 ay sonra kablo sorunu bende de oldu. QP'den almıştım yeni kablo ile gelen versiyonla değiştirdiler. Yeni olan 9-10 aydır so runsuz.

Yenilenen kutu ile gelenlerden alırsan sorun yaşamazsın.
Bu yorumu her yerde arıyorum cok tesekkurler mouse u almak istiyorum fakat su kablo problemi canımı çok sıkmıştı ve yenilenen kutularda probleminin çözümlenip çözümlenmediğini arıyordum çok teşekkürler

Eski kutularda mouse üstte kablo alt tarafta kalacak şekilde katlanarak paketlenmişti ve daha bol yapılı bir kablo vardı. Güncellenen kutularda alta katlanmıyor ve yani kablo biraz daha sağlam.

Geri
Yukarı