Glorious yerine alınabilecek mouse tavsiyesi

logitech gpro x superlight onerir misin?
Superlight 1 artık alınmaz. 2 ise gereksiz pahalı. Kendim kullanıyorum, güzel fare lakin fiyatını etmez.
DeathAdder V3 Pro güzel lakin zamlardan sonra o da gereksiz pahalı şahsen.
Sizin yüksek pil istemeniz bilindik markaların hiçbirinde yok. Pili ortalama olsun derseniz seçenek çok.

Superlight 1 artık alınmaz. 2 ise gereksiz pahalı. Kendim kullanıyorum, güzel fare lakin fiyatını etmez.
DeathAdder V3 Pro güzel lakin zamlardan sonra o da gereksiz pahalı şahsen.
Sizin yüksek pil istemeniz bilindik markaların hiçbirinde yok. Pili ortalama olsun derseniz seçenek çok.
pili asiri uzun gitmesine gerek yok rgbden kacinip daha cok pil omru isime gelir onerin varsa dinlerim

Pili aşırı uzun gitmesine gerek yok RGB'den kacinip daha cok pil omru isime gelir onerin varsa dinlerim.

DeathAdder V3 Pro biraz iyi pilkonusunda 5 gün önceki sarjıyla kullanıyorum daha bitmedi ama Hyper modu var ona alırsanız etkilenir ben standartda kullandım.

Kanka stok gelen skatezler gayet yeterli 1 yıl falan eritemezsen idare eder seni öyle söyleyim benim 1 ayı geçti hala stok skatezler ile devam ediyorum gayet yeterli.

HyperSpeed özelliği avantajlımı hocam açma gereği olur mu?

DeathAdder V3 Pro biraz iyi pilkonusunda 5 gün önceki sarjıyla kullanıyorum daha bitmedi ama Hyper modu var ona alırsanız etkilenir ben standartda kullandım.

HyperSpeed özelliği avantajlımı hocam açma gereği olur mu?

Tuşlara ikinci bir özellik atamanızı sağlayan mod kanka o her türlü Windows kısayolunu atayabilirsiniz ama o kadar yani avantajlı bir durumu yok pek.

Geri
Yukarı