Glorius Model O fare alınır mı?

Kablosuz modelinde 400 IPS ve 50G değerlere sahip sensör kullanıyor.

Evet, gerçekten çok iyi bir fare. Birçok espor oyuncusu da kullanıyor.
Kusura bakmayın düzeltme yaptım. O zaman ikisi de neredeyse aynı fareler. Kozmetik olarak hangisi beğeniliyorsa o alınabilir diyebiliriz yani.

Logitech G PRO X Superlight daha iyi bir fare. Skatezi olsun, ağırlığı olsun, sensörü olsun daha iyi. Size kalmış. Önemli olan sizin elinize uyup uymaması.

Hocam sorun şu ki ben ikisini de çok beğendim. Herhangi biriyle alakalı en ufak övgü görsem onu alacağım. O kadar kararsız kaldım.

WtcN a göndermişler. Onunla oynuyor. Berk Rip Tepe de glorius aldı onunla oynuyor.
Ben ikisi arasından Logitech G 502 seçerdim açıkçası. Asimetrik tasarımlar benim elime daha rahat oturuyor. Görsellerden gördüğüm kadarıyla Glorious Model O simetrik bir mouse. Eğer simetrik mouse kullanmadıysanız ilk başta biraz garip gelebilir.

Açıkçası virüs olmasa gider denerim ama çok mantıklı değil. Logitech almaya karar verdim. Klavyem de Logitech. Eski farem da logitechti ve aşırı derecede memnunum. Neredeyse fanboyu olduğum bir marka. Severek kullanıyorum.

Açıkçası virüs olmasa gider denerim ama çok mantıklı değil. Logitech almaya karar verdim. Klavyem de Logitech. Eski farem da logitechti ve aşırı derecede memnunum. Neredeyse fanboyu olduğum bir marka. Severek kullanıyorum.
Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Ben ikisi arasından Logitech G 502 seçerdim açıkçası. Asimetrik tasarımlar benim elime daha rahat oturuyor. Görsellerden gördüğüm Gloriorus Model O kadarıyla simetrik bir mouse. Eğer simetrik mouse kullanmadıysanız ilk başta biraz garip gelebilir.

Hocam dediğim gibi kablolu G PRO kullanıyordum. Benim için sorun olmaz. G502 gözüme hoş gözükmedi. Sade olması daha hoş bence.

Hocam dediğim gibi kablolu G PRO kullanıyordum. Benim için sorun olmaz. G502 gözüme hoş gözükmedi. Sade olması daha hoş bence.
Seçtiğiniz mouseların hepsi gayet güzel mouselar. Gözünüze hoş geleni alın. Ama eğer simetrik tasarımda sıkıntı yaşamıyorsanız Glorious Model O sizi üzmez. Fakat beyaz mouselar biraz kir tutabiliyor bunu dikkate alın almadan önce.

Seçtiğiniz mouseların hepsi gayet güzel mouselar. Gözünüze hoş geleni alın. Ama eğer simetrik tasarımda sıkıntı yaşamıyorsanız Gloriorus Model O sizi üzmez. Fakat beyaz mouselar biraz kir tutabiliyor bunu dikkate alın almadan önce.

Delikli olması değişik gelmişti. Logitech alacaktım. Ama geçen berkin yayınını izledim. Mousu çok rahat çeviriyordu. Sanırım o da Logitech'ten geçti

Yeni konular

Geri
Yukarı