GM 20 Pro Alarak Hata mı ettim?

Öyle dediniz de, şuan bin pişman oldum aldığıma. Umarım ileride bir problem çıkarmaz, aynı eski GM 5 Plus cihazım gibi.
Hiç sıkıntı olmayacak emin ol.ben de var kullanıyorum vasat filan değil bu fiyata bu özellikte başka telefon görmedim😊
Hiç sıkıntı olmayacak emin ol. Ben de var kullanıyorum vasat falan değil bu fiyata bu özellikte başka telefon görmedim😊

@Curesto Ayrıca güncelleme içinde şöyle bir şey söyleyeyim eke bak Xiaomi MI12 güncellemesi aldi da ne oldu 😂

Dosya Ekleri

• Screenshot_20201124-183211.png
    Screenshot_20201124-183211.png
    68,2 KB · Görüntüleme: 51
Katılıyorum, en kısa sürede elimden çıkarmaya çalışacağım.
Ben de GM 20 Pro almıştım.Burslulukla aldığım için taksitle aldım zaten 329 TL verildiği için 250 TL üstüne çıkmak istemedim.Birde Türk Telekom'dan almak zorunda kaldım.İlk önce Turkcell'den alırım diye düşündüm ama puan yetmedi.Birde bu fiyata bu özellikleri veren telefon taksitle yoktu.Şu an için iyi gidiyor.Bu arada telefonu alarm kurmayacaksanız yan odaya filan koyun,0.292 watt(tam ismini bilmiyorum radyasyon oranı yani)enerji yayıyor.

Hocam maalesef bende telefonu aldıktan sonra hata ettim diye düşündüm şu anda da aynı şekilde düşünüyorum. Ama telefonumu alalı 1-2 yıl oldu. Telefonum samsun A30s. Çok fazla kafaya takma.

Ürün daha bugün elime geldi. 5 saat falan kullandım. Bayağı hızlı ve seri bir telefon. Oyun oynamadığım için oyun performansını bilmiyorum. Kamerası beni mutlu etti. Bu telefonu alış amacım oyun değildi. Günlük işler için ve kamera için aldım. YouTube, WhatsApp, Instagram için yani.

Son düzenleme:
Ben de GM 20 Pro almıştım. Burslulukla aldığım için taksitle aldım zaten 329 TL verildiği için 250 TL üstüne çıkmak istemedim. Bir de Türk Telekom'dan almak zorunda kaldım. İlk önce Turkcell'den alırım diye düşündüm ama puan yetmedi. Bir de bu fiyata bu özellikleri veren telefon taksitle yoktu. Şu an için iyi gidiyor. Bu arada telefonu alarm kurmayacaksanız yan odaya falan koyun,0.292 Watt(tam ismini bilmiyorum radyasyon oranı yani)enerji yayıyor.

Bende cihazı 2. el olarak aldım, evdeki 3 eski(bozuk) cihazımı ve üstüne staj paramla birlikte 300 TL verdim, bana cihaz fiyatlarınıda sayarsan 1900 TL'ye mal oldu, ama nakit olarak 1100 TL verdiğim için parasının hakkını fazlasıyla veriyor, ama ben mecburiyetten almıştım. Ve 128 GB / 6 GB 1100 TL olarak gayet güzel bir cihaz bence, tek problemi arama kaydı desteklemiyor, uygulamayla bile arama kaydı yapamadım. Bir de duraspeed özelliği var, iPhone mantığı ile çalışıyor, girdiğin uygulamayı hızlandırmak için arkada kalan uygulamaları donduruyor ve işimi yeterli düzeyde görüyor. PUBG gibi ağır oyunları oynamıyorum ama telefonumda yüklü ve tek bir kez orta ayarlarda jiroskop ile oynadığımda pek de kasma problemi yaşamadım. GM 20 Pro eğer 2100 TL gibi bir bütçeniz varsa F/P olarak gayet güzel milli bir telefon, lakin kamera konusunda iPhone performansı beklememenizi öneririm. Geniş açı özelliği güzel, yapay zeka ile 108MP fotoğraf çekebiliyor, orijinal kamerası 48 MP ve 2 adette 8/2 MP kamerası bulunuyor, maalesef makro çekim yapılamıyor ve General Mobile'in kendi sunduğu kamera programı fazla ayrıntıya sahip değil, fotoğraf manyaklarını tatmin edemeyebilir. Onun haricinde Instagram vs. genel kullanım ve bazı oyunlar için güzel performans sergileyebiliyor. Bataryası 4050 mAh olmasına rağmen akşama kadar Asphalt 9 oynattı bana. Eğer alacak olursanız sakın ha canlı duvar kağıdı ya da Xiaomi'nin süper duvar kağıtlarından yüklemeyin ve telefonla şarjda oynamayın. Bataryayı ciddi anlamda yorabiliyor.
Benim GM20 Pro deneyimim bu şekildeydi.

Not : Yeni bir cihaz almadan önce türk yapımı cihazlarıda fiyat ve performanslarına göre göz önünde bulundurup kararınızı ona göre vermeyi tercih edin. Ekonomik olarak daha sağlıklı olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı