GM 20 Pro alınır mı?

NobodyOne

Hectopat
2000 TL bütçem var. Bu telefonu almayı düşünüyorum. Bu marka ve bu telefon ile ilgili internette pek çok iyi ve kötü yorumlar mevcut o yüzden almak konusunda tereddütteyim. Lütfen bu telefonu alan ve kullanan kişiler cevaplasın. Ve lütfen bütçeni arttırıp başka bir telefon al gibi önerilerde bulunmayın bütçem bu kadar. Telefonda oyun oynamam sosyal medyada gezerim ona göre alınır mı? Ayrıca sorularımı cevaplarsanız sevinirim.

1) Telefonda herhangi bir kronik sorun mevcut mu?
2) İnternette bazı kişiler telefonun bataryasının kısa sürede bittiğini söylemişler böyle bir sorunu var mı?
3) Ayrıca adaptörün çok fazla ısındığını belirtmişler böyle bir şey var mı?
4) Yazılımsal bir sorun var mı ve telefon güncelleme alıyor mu?
5) Telefon sağlam mı? Bazı kişiler telefonun dandik malzemeden yapıldığını söylemiş?

Almayı düşündüğüm Link:

Son düzenleyen: Moderatör:
2000 TL bütçem var. Bu telefonu almayı düşünüyorum. Bu marka ve bu telefon ile ilgili internette pek çok iyi ve kötü yorumlar mevcut o yüzden almak konusunda tereddütteyim. lütfen bu telefonu alan ve kullanan kişiler cevaplasın. Ve lütfen bütçeni arttırıp başka bir telefon al gibi önerilerde bulunmayın bütçem bu kadar. telefonda oyun oynamam sosyal medyada gezerim ona göre alınır mı? Ayrıca sorularımı cevaplarsanız sevinirim.

1) telefonda herhangi bir kronik sorun mevcut mu?
2) internette bazı kişiler telefonun bataryasının kısa sürede bittiğini söylemişler böyle bir sorunu var mı?
3) ayrıca adaptörün çok fazla ısındığını belirtmişler böyle bir şey var mı?
4) yazılımsal bir sorun var mı ve telefon güncelleme alıyor mu?
5) telefon sağlam mı? Bazı kişiler telefonun dandik malzemeden yapıldığını söylemiş?

Almayı düşündüğüm link:

Walton primo S7 Pro (ne derseniz deyin çakma telefon üretmiş General Mobile işte)

Hocam kronik sorunları görmezden gelirseniz.
Yazılımı görmezden gelirseniz.
Teknik servisi ve malzeme kalitesini görmezden gelirseniz.
Telefonun çok ısınmasının ve kalitesiz bir cihaz olmasını görmezden gelirseniz.
Telefonun kısa ömürlü olmasını ve güncellemelerin hiç olmayacağını görmezden gelirseniz.
İleride neden bunu aldım diye pişman olmayı görmezden gelirseniz.
Gm 20 Pro güzel bir tercih.

Geri
Yukarı