GM 20 Pro alınır mı?

Termit

Hectopat
Daha fazla  
Evet, bütçem 2000 TL ve alınabilecek en ucuz telefonun bu telefon olduğunu gördüm. Sizce alınır mı? Eksik yanları nasıl? Performansı nasıl kullanan varsa?
Not: Kamera çok da umurumda değil. Güzel bir sistemi ve yeri olursa başka telefonlar da önerebilirsiniz.

Herhangi bir sorun çikarmayacaktir, stabil olarak kullanabilirsiniz, her işinizi görür fakat yeni güncelleme alamayabilir ya da çok geç gelebilir. Bunun dışında alınabilir. Fiyat performans için iyi bir cihazdır.

Bir şey soracağım neresi fiyat performans. 6 GB RAM ve 128 hafıza koyarak küçük çocukları kandırmayı planlıyorlar. Turbox gibi düşünün bunu. MediaTek'in helio serisini kullanıyor, malzeme kalitesi rezalet, ömrü çok kısa ancak hiç kullanmaz iseniz düzgün bir şekilde kullanılabilir.

Telefonu alan her 10 kişiden 15'i şikayetçi. Şikayetvar tarzı sitelere bakabilirsiniz.

General Mobile GM 5 Plus vardı bende. 3 seneye bitti telefon. Açılmıyor bile. Samsung Note 2'yi ise kendim kullandım sonra annem kullandı ve toplam 7 sene götürdü. GM almayın.

Herhangi bir sorun çikarmayacaktir, stabil olarak kullanabilirsiniz, her işinizi görür fakat yeni güncelleme alamayabilir ya da çok geç gelebilir. Bunun dışında alınabilir. Fiyat performans için iyi bir cihazdır.

Hocam madem güldünüz lütfen açıklar mısınız? Cevap veremeyecekseniz zaten sizi ciddiye almam :).

Geri
Yukarı