GM 20 Pro root nasıl atılır?

Evet uzun bir aradan sonra yeni bir img yaptım TWRP flashlamak için şu adımları izleyin
Bootloader kilidinizi açın
Bu linkteki dosyayı indirin

Bu dosyayı şu komutla flashlayın
fastboot --disable-verity --disable-verification flash vbmeta vbmeta. İmg

Ve ardından TWRP dosyasını flashlayın

fastboot erase recovery
Ve
fastboot flash recovery twrp-Unofficall-GM20-PRO. İmg

Ve Recovery'e yeniden başlatın

TWRP linki

Evet uzun bir aradan sonra yeni bir img yaptım TWRP flashlamak için şu adımları izleyin

fastboot erase recovery
Ve

TWRP linki
Hocam saçma bir şekilde cihaz kendini birkaç kere yeniden başlatıp eski recoveryi geri kuruyor. Doğrusu ben de anlamadım.
Üzerinde çalışırken yanlışlıkla boota flashladım. Sanırım cihazı teknik servise vermem gerekecek. Bootloopdan çıkaramıyorum.

Son düzenleme:

fastboot erase recovery
Ve

TWRP linki
Hocam maalesef çalışmıyor.

Fastboot --disable-verity --disable-verification flash vbmeta vbmeta. İmg

Fastboot erase Recovery
Ve
Fastboot flash Recovery TWRP-Unofficall-GM20-PRO. İmg

TWRP linki

Ben daha yeni aldım. 23 ay garantisi var.

Son yorumlara göre bu olmamış ve garantisi olduğu için cihaza root falan atmak istemiyorum ama Google camera kullanmak için camera2 API'sini rootsuz şekilde aktif etmek istiyorum. Bunu ADB üzerinden ya da bir şekilde yapma şansım var mı?

Son yorumlara göre bu olmamış ve garantisi olduğu için cihaza root falan atmak istemiyorum ama Google camera kullanmak için camera2 API'sini rootsuz şekilde aktif etmek istiyorum. Bunu ADB üzerinden ya da bir şekilde yapma şansım var mı?
Cam2api açabilmeniz için twrp flashlamanız gerekiyor. Flashlamak için bootloader kilidini açacağınız için garanti dışına çıkacaktır. Ayrıca şuan bu cihaza twrp çıkarabilen yok. Portlamayla olabilecek gibi de değil. Secure boot var cihazda. Kırabilen birisi çıktığında twrp flashlayıp port açabilirsiniz. Fakat dediğim gibi her şekilde cihaz garantiden çıkar.

Buradaki cihaz dosyaları da sanırım orjinal değil. Deneyecek olan arkadaşlara uyarı olsun.

garantiye vermeden önce bootlader yeniden kitleyin aksi halde garanti dışı bırakırlar

Burada paylaşılan stock romu kimse telefonuna kurdu mu? Çalışıyor mu?

Hocam saçma bir şekilde cihaz kendini birkaç kere yeniden başlatıp eski recoveryi geri kuruyor. Doğrusu ben de anlamadım.
Üzerinde çalışırken yanlışlıkla boota flashladım. Sanırım cihazı teknik servise vermem gerekecek. Bootloopdan çıkaramıyorum.
Hocam cihazı çalışabilir hale getirdiniz mi? Normalde stock rom kurulabildi mi?

Arkadaşlar gm20 pronun stock boot ile stock recoverysi lazım yedek almayı unuttum ve burdaki recoveryide alınca o da çalışmıyor. Recovery atabilirmisiniz.

Hayır bulamadım.Burdaki yazılımı kurdum telefon bootlopa girdi. Birkaç gündür bu sıkıntıdan kurtulmaya çalışıyorum.
Elinizde stok boot.img yada yamalanmış hali varmı acil lazım. Telefon bootlopa girdi.

Geri
Yukarı