GM 20 Pro'dan iPhone 7 32 GB Modeline Geçmek Mantıklı mı?

Bahsettiğiniz telefonlar iPhone 6s Plus veya iPhone 7'nin yanında oldukça dandik kalıyor. Redmi Note 9 Pro'nun kamerasına toz kaçırma gibi kronik sorunları var. Ki bu da malzeme kalitesinin ne kadar dandik olduğunu kanıtlıyor.
Zaten Xiaomi alınacaksa ya Mi serisi alınmalı ya da Poco serisi.

Bahsettiğiniz telefonlar iPhone 6S Plus veya iPhone 7'nin yanında oldukça dandik kalıyor. Redmi Note 9 Pro'nun kamerasına toz kaçırma gibi kronik sorunları var. Ki bu da malzeme kalitesinin ne kadar dandik olduğunu kanıtlıyor.

Realme 6 nın ne dandikliği var.

Kardeşim adam 8+ veya SE 2020 alabilecek olsa zaten Realme 7 Pro veya mi Note 10 Lite alır.
Ne alaka? İkisi farklı platformlar, adam iPhone almak istiyor belki, ben bütçesini bilemem konuda yazmamış, iPhone cephesinde telefon alacaksa 7 alamaması gerektiğini söyledim sadece, 7 alacaksa da kendi bilir.

Ne alaka? İkisi farklı platformlar, adam iPhone almak istiyor belki, ben bütçesini bilemem konuda yazmamış, iPhone cephesinde telefon alacaksa 7 alamaması gerektiğini söyledim sadece, 7 alacaksa da kendi bilir.

Tabii 7 alacaksa veya iPhone alacaksa kendi bilir de sen bir buna da bak istersen @Curesto.
Ya da en hızlısı orada yazan puanlarına bakmak(puanlar özelliklere göre belirleniyor)

Genel olarak güzel telefon ancak IPhone'un yanında dandik kalıyor.

iPhone Realme 6'nın yanında dandik kalıyor.

1604558700937.png

1604558708988.png

IPhone'a da Android'e de sahibim. Kesinlikle 8 altı alınmaz. Gayet de güzel kasıyor. Kendin kullanıyorsun diye insanları yanlış yönlendirme. Zaten PPden belli Apple fanı olduğun. İnan senden kaç kat Apple ürününe sahip olmuşumdur, senin kadar savunmadım hiçbir zaman. Her mesajında savunduğun için.
Bir sizde sorun çıkmış hocam sanki. İlk çıktığı yıldan bu zamana kadar 5S kullandım. Sadece bir kere bataryasını değiştirmiştim.

Adamın bütçesi yetmemiş GM almış zaten siz gidip 8 al SE al demişsiniz. Bütçesi yetse hiç GM alırmı, o da biliyor iyisini. 7 almanız uygun olur bu zamanda 2-3 sene daha götürür sizi. Uygun zamanda satıp daha yenisini alırsınız.

Realme 6 alınacaksa 8 GB RAM'li versiyonu alınır. Onun dışında pek tavsiye etmem.

Bir sizde sorun çıkmış hocam sanki. İlk çıktığı yıldan bu zamana kadar 5S kullandım. Sadece bir kere bataryasını değiştirmiştim.

Adamın bütçesi yetmemiş GM almış zaten siz gidip 8 al SE al demişsiniz. Bütçesi yetse hiç GM alır mı, o da biliyor iyisini. 7 almanız uygun olur bu zamanda 2-3 sene daha götürür sizi. Uygun zamanda satıp daha yenisini alırsınız.

Realme 6 alınacaksa 8 GB RAM'li versiyonu alınır. Onun dışında pek tavsiye etmem.

Neden hocam? Ben arkadaşa 8 ve üstü alamıyorsa almamasını önerdim. GM 20'de o kadar ucuz değil hocam. iPhone 7 için de çok güzel Android cihazlar alternatif olarak. Realme 6'nın da 4 GB versiyonu kötü değil, Realme UI'ın RAM tüketimi yüksek de değil. İyi fiyata bulunursa çok mantıklı bir seçenek.

Geri
Yukarı