GM 21 Pro alınır mı?

clkhkn33

Hectopat
2-3 sene kullanma düşüncem var. Sadece iş için kullanacağım. Güncelleme desteği ne durumda bu telefonun? Güncelleme az ise bir sıkıntı çeker miyim? Şu anki kullandığım telefon adeta çileden çıkarıyor beni. Pek telefon bağımlısı biri olmadığımdan dolayı 4 sene önce aldığım 16 GB Huawei P9 Lite kullanıyorum. İş için kullanırken duvara patlatasım geliyor. Muhtemelen GM21 Pro beni çok çok rahatlatır da 2-3 sene gider mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
@clkhkn33 Alınmaz o model.

Neden alınmaz dediniz? Realme C21ynin Type-C girişi olmaması biraz beni itmişti ama, Xiaomi Note 8 alınır mı peki bu zamanda? 2 sene başımı ağrıtmasın yeter alacağım telefon.

Navigasyon problemi olmaz değil mi C21Y'de?
Aslında GM21 plus'un bir alt modeli yani GM21'de navigasyonun sapıttığını okudum az önce youtube'da.

Neden alınmaz dediniz? Realme C21ynin Type-C girişi olmaması biraz beni itmişti ama, Xiaomi Note 8 alınır mı? Peki bu zamanda? 2 sene başımı ağrıtmasın yeter alacağım telefon.

Navigasyon problemi olmaz değil mi C21Y'de?
Aslında GM21 Plus'un bir alt modeli yani GM21'de navigasyonun sapıttığını okudum az önce YouTube'da.

Note 8 kullanıyorum kasmadığı bir Allah'ın zamanı yok her zaman kasıyor.

@clkhkn33 Performansı ve arayüzü kötü 21 Plus'ın. Note 8 hiç alınmaz. Realme 6i kullanmıştım zamanında, navigasyonun da problem yoktu.
Tamamdır arkadaşımda ve babamda da bir alt model 32 gblık C21 var zaten bayağı memnunlar da ben diğer söylediğim modeller daha yenilikçi sanmıştım. Performans istikrarı sağlayan model benim için daha önemli. Type-c olmasa da olur 2 seneye değiştiririm inşallah zaten. Çok teşekkürler herkese.

Güncelleme desteği olarak bir beklentiniz olmasın, güncelleme gelmez fakat sorun da yaşamazsınız.

Bu fiyata alınabilecek en iyi telefonlardan fakat General Mobile markası tercih edip etmemek size kalmış, büyük bir kesim hoşnut değil.

Geri
Yukarı