GM 20 veya 21 Pro alınır mı?

Makaleler
3
Yer
Adana
Daha fazla  
Ben General Mobile'nin iyi olduğunu düşünmüyorum. GM 21 Pro'ya bi' 6 GB RAM falan koymuşlar ve Türk markası diye satıyorlar. Arkadaşımın General Mobile telefonu var ve 1 uygulama açtığında kasıyor. Ben kötü olduğunu düşünüyorum. Ben Redmi 9T aldım fakat ailem için konuyu açtım.

Ben General Mobile'nin iyi olduğunu düşünmüyorum. GM 21 Pro'ya bi' 6 GB RAM falan koymuşlar ve Türk markası diye satıyorlar. Arkadaşımın General Mobile telefonu var ve 1 uygulama açtığında kasıyor. Ben kötü olduğunu düşünüyorum. Ben Redmi 9T aldım fakat ailem için konuyu açtım.

Kötü.
6 GB RAM tamamen süs, ayrıca satış sonrası desteği rezalet.

Bu arada cihazları bir nevi çakma, başka bir markanın cihazlarını alıp logo basıp satıyorlar kendi cihazları gibi.

@HaWlI KuLlANIcI hocam tam detayını biliyor , hangi markanın hangi cihazı olduğuna kadar , ama ben o kadar detaylı bilmiyorum maalesef.

Bana da ailem GM 20 aldılar uygun olduğu için alalı 1 sene oldu daha hiç sorun yaşamadım kullanıcıya bağlı biraz.

Kötü.

Bu arada cihazları bir nevi çakma, başka bir markanın cihazlarını alıp logo basıp satıyorlar kendi cihazları gibi.

@HaWlI KuLlANIcI hocam tam detayını biliyor , hangi markanın hangi cihazı olduğuna kadar , ama ben o kadar detaylı bilmiyorum maalesef.
Daha yeni buldum bak bak bak. Gionee M15 - Full phone specifications
Kötü.

Hocam bu arada bir ekleme yapayım 2.699 liraya 128 gb redmi 9t aldım gri rengi pişman olucağımı sanmıyorum inşallah olmaz "2.700 olsa nasıl öderiz😂😂😂"

Son düzenleyen: Moderatör:
Kötü.

@HaWlI KuLlANIcI hocam tam detayını biliyor, hangi markanın hangi cihazı olduğuna kadar, ama ben o kadar detaylı bilmiyorum maalesef.

GM 20 Pro için Walton Primo S7 Pro, GM 21 Pro için gionee M15 modeli tamamen aynı (walton primo S7 Pro modelinde fazladan NFC var)GM 9 Pro da ve öncesinde sanırım bu durum yok.

Eskiden olsa önerirdik işlemcisi yüzünden (ilk çıktığında fiyatı iyiydi çünkü) ama şu anda kesinlikle önermem hocam.

GM 9 Pro da ve öncesinde sanırım bu durum yok.

Eski modellerinde de etiket vardı. O da Gionee modelleriydi.

GM Discovery = Blu Life Play - Gionee Elife E3.

GM Discovery II mini = Gionee CTRL V5.

GM Discovery Quadro 4: Blu Life play mini.

GM Discovery Elite: Gionee Elife E7.

GM Discovery 2/2+: Alcatel One touch idol X+

GM Discovery Air: Gionee Elife s5.1.
GM 9 Plus = Teracube Phone.
GM 10 = Wiko View 4 Lite.

Son düzenleme:
Eski modellerinde de etiket vardı. O da Gionee modelleriydi.

GM Discovery = Blu Life Play - Gionee Elife E3.

GM Discovery II mini = Gionee CTRL V5.

GM Discovery Quadro 4: Blu Life play mini.

GM Discovery Elite: Gionee Elife E7.

GM Discovery 2/2+: Alcatel One touch idol X+

GM Discovery Air: Gionee Elife s5.1.
GM 9 Plus = Teracube Phone.
GM 10 = Wiko View 4 Lite.
Ya baya kötü, arkadaşımda baya iyi General Mobile diyor. Bir uygulama açıyor kasıyor hala bana donmuyor diyor. Sen General Mobile'yi savundun.

Son düzenleyen: Moderatör:
General Mobile GM 21 öneririm. Özellikleri baya iyi hem de yerli olduğu için ucuza geliyor. Şuana kadar pek sorun yaşamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı