GM 21 Pro Android 12 güncellemesi

Aliarlı

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asrock B550MHDV - R3 3100 - Crucial Ballistix Sport 8x2 - PowerColor RX 6600 Hellhound - Rampage Redsky(fırın) - Xigmatek X-Calibre E 500 W Power
Merhaba yakin bir zamanda Android 12 geldi. Su anlık bir sıkıntı yaşamadım. Benim cok bir bilgim yok fakat arayüz ve kontrol paneli tamamen değişmiş. Kullanan arkadaşlar varsa neler gelmis, sizin telefonlarınızda bir sıkıntı var mı? Fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba yakin bir zamanda Android 12 geldi. Su anlık bir sıkıntı yaşamadım. Benim cok bir bilgim yok fakat arayüz ve kontrol paneli tamamen değişmiş. Kullanan arkadaşlar varsa neler gelmis, sizin telefonlarınızda bir sıkıntı var mı? Fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.
Telefonlarda bir sıkın yok güncellemelerle yeni şeyler eklenmiş. Bizim evde 21 plus ve 21 Pro var paneller ve arayüzler değişmiş. Başta garip geldi ama alıştım bir sorun yok. Ram desteği gibi özellikler gelmiş.

Ben yeni arayüzü beğendim onun dışında telefona yeni animasyonlar gelmiş. Ben güncellemeden memnunum olumsuz bir etkisi olmadı sadece ultra pil tasarrufu modunu beklerdim.

Telefonlarda bir sıkın yok güncellemelerle yeni şeyler eklenmiş. Bizim evde 21 Plus ve 21 Pro var paneller ve arayüzler değişmiş. Başta garip geldi ama alıştım bir sorun yok. RAM desteği gibi özellikler gelmiş.

Evet hocam arttırabilir RAM eklenmiş ne kadar etkisi var bilmiyorum insalaah faydalı olur sağ olun.

Ben yeni arayüzü beğendim onun dışında telefona yeni animasyonlar gelmiş. Ben güncellemeden memnunum olumsuz bir etkisi olmadı sadece Ultra pil tasarrufu modunu beklerdim.

Yeni animasyonlar derken duvar kâğıdı olarak mi yoksa ana ekran geçişlerinde mi? Güncelleme gelmesi bile şaşırtıcı olabilir GM güncelleme konusuna cok onem vermiyordu bildiğim kadarıyla.

Evet hocam arttırabilir RAM eklenmiş ne kadar etkisi var bilmiyorum insalaah faydalı olur sağ olun.

Yeni animasyonlar derken duvar kâğıdı olarak mi yoksa ana ekran geçişlerinde mi? Güncelleme gelmesi bile şaşırtıcı olabilir GM güncelleme konusuna cok onem vermiyordu bildiğim kadarıyla.

Nereydese her yerde telefonun animasyonları değişmiş mesela arkaplandaki uygulamaları silme yerine girdiğimde eskiden animasyon gelmiyordu şimdi oraya güzel bir animasyon yapmışlar. Ses açıp kapatınca çıkan çubuğun eskiden animasyonu yoktu şimdi sağa doğru giderek kayboluyor böyle böyle şeyler gelmiş.

Gm 21 Plus telefon kullanıyorum. Bundan 1-2 ay önce geldi bu güncelleme ve telefonda çoğu özellik bozulmuştu. Şimdi gelen güncellemeyle düzeltildi. Garip bir olay.

Yeni konular

Geri
Yukarı